Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tek Başlık dinlenme tesisi, pvc doğramacı

zecekic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aksaray'da faaliyet gösteren dinlenme tesisi için bayram tebrik kartı, el ilanı ve bir pvc doğramacısı için hazırladığı kartvizit ve el ilanı... yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

kampus_bayram.jpg

kampus.jpg

gunespen.jpg

federal046

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk bakışat göze hitap eden hoş çalışmalar yapılmış, tebrikler. ama bi konuyada değinmeden edemeyeceğim sanki kullandığınız renkler mat mat düşmüş sanırım,

başarılar.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Öncelikle çalışmalarınızı inanılmaz derecede büyük boyutlarda yüklemişsiniz.Beklemek biraz can sıkıcı oluyor! :)
Dinlenme tesisi çalışmanız için gözüme takılan bir kaç küçük nokta var.
Menü 1'in hemen üstünde "Hamgurger" yazılmış.Menülerde bahsettiğiniz "şişe kola" ile ilgili görsel kullanmalısınız.Kelebeğin kenarlarında ki pütürler rahatsız edici olabilir.
Pvc doğrama çalışmanız için daha uygun, çözünürlüğü yüksek görseller kullanacaksınız sanırım.Çalışmalarınız hoş görünüyorlar.
Kolay gelsin.

Ali Andaç

🌱Yeni Üye🌱
çalışmanızı tebrik ediyorum ama artık kelebek devri kapandı gibime geliyo hep aynı herkes kullanıyo sizde kullanmızsınız kampüs e daha detaylı bir logo bulursanız iyi olur bence
mat selefonlada daha hoş olur tekrardan tebrik ediyorum iyi çalışmalar

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
calismalar güzel eline saglik

senle alakasi yok ama, ben günespen in mail adresine takildim hotmail sen ne büyük bir lütüfsün..... mail adresi hotmail olan bir firmaya degil pencerimi yaptirmak camini sildirmem ben bir müsteri olarak....

zecekic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar, evet bir yazım yanlışı var acele ile yapılan bir iş değildi lakin yine de oluyormuş, çalışmaları küçültmedim orda hatalıyım,:sadsmile: benimde her zaman tuhafıma gidiyor bir firmanın "hotmail" v b. benzeri mail sistemlerini kullanmaları...:surprised:

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ziya abiciğim çalışman güzel olmuş özellikle bayram tebrik kartın :)

coni

🌱Yeni Üye🌱
Resim geç açıldığı için göremedim.
O zaman harika bir tasarım olmuş. Özel olmak böyle birşey olsa gerek.

Bunun yanında bu tür tasarımlar hep dikkatimi çeker, fontları genelde küçük olur. Böyle devasa tasarımlarda neden küçük font vardır, genelde uzun tasarım olarak aklımızda kalır, acaba gerçekten az mı yakıyor? Emeğine sağlık...