Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tek satırlık reklam kodları

FuZzLe

🌱Yeni Üye🌱
kategoriler arasında geçiş yapmaya yarıyan üstteki çubuğun altına google reklamlarını nasil eklediniz acaba
teşekkürler şimdiden

emre_d1

🌱Yeni Üye🌱
xp home google bunun için reyting verirmi yada bedava reklam

FuZzLe

🌱Yeni Üye🌱
vbulletin kullanıyorum

mesajımı editleyemediğim için flood yapmak zorundayım.
yani sormak istediğim o dediğim şekle o dediğim inceliğe nasil getirdiniz reklamı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

FuZzLe

🌱Yeni Üye🌱
ya tam 1 haftadır soru sordum cevap alamadım.arkadaşlar rica ediyorum bu mesajı flood amaçlı sayip editlemeyin.
gerçekten cevap bekliyorum neden kimsenin umrunda değil bu soru ?

FuZzLe

🌱Yeni Üye🌱
yuh be yuh!
130 defa görüntülenmiş tek bir cevap yok 1 haftadır
yuh!

FuZzLe

🌱Yeni Üye🌱
allah razı olsun bir cevap geldi 12 gün sora hiç olmazsa.dostum sorunum vbulletinde değil,yani hangi şablona kodu yerleştireceğimi biliyorum ancak tek satır halinde böyle navbara sığacak şekle nasıl getircem kodu onu bilmiyorum.

AlpaslanCelik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blogalp.com
Bunlar hazır portalı alıp kullanmaktan ayırıryor insanı gerçek web tasarımcı burda çıkıyor ortaya.Php bilmiosan nasıl bi site kurarsınki anlamıyorum.Kategoriler bölümünü vBullettinde bul yani indexe gömülü olan kodları ayrı ayrı görmen gerek sorduğun yer navbar.herneyse gelelim kodu tek satır haline getirmeye bunu adsense kaydını ve reklam kurulumunu yaparken editleyeceksin renk arkaplan linkler resimler vs vs sorular soruyor basit ve anlaşılır.

FuZzLe

🌱Yeni Üye🌱
kardeş bende işte tam onu soracağım.ben php konusunda sıkıntı çektiğim için sormadım bu soruyu.istediğin kadar kod bil sonuçta google reklamların editlenmesine izin vermiyor.
bir sorum o kadar dallandı budaklandaki....sanırım anlaşılmadım.o halde tekrar ifade edeyim derdimi....
bu tek satırlık reklam kodları adsenseden hazır olarak seçiliyor mu yoksa biz mevcut herhangi bir reklam kodunu editleyerekmi bu hale getiriyoruz.
teşekkürler