Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tek tanık gazete

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar tavsiyeniz nedir ??

logo04cc2.jpg

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Açıkca sölemek gerekirse ben ikisini de begenmedim..Kusura bakma sonucta emek var ortada ama ikisi de okunaklı değil..2 kelimeden oluşması çok dezavantaj olmuş..ikisininde T ile başlamasını kullanamak mantıklı ama belki T'i uzatıp eki sola alabilirsin..birde gradient kullanma..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
okunma sıkıntısı çok fazla. Ek anık şeklinde okunuyor. Bu tür çalışmalarda halk en açığı ve en sadeliği görmek ister. Fontunuzdan tutun renginize kadar herşeyin abartıdan uzak sadelikten yana ben burdayım demesidir. Ayrıca gazete baskıları basılı yayınlar arasında en kötü sonucu veren kağıt kalitesi ile basılmaktadır. Bunu göz önüne alarak birbirleri ile geçiş zorluğu yaşamayacağınız renkleri tercih etmenizde fayda var.

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
Açıkca sölemek gerekirse ben ikisini de begenmedim..Kusura bakma sonucta emek var ortada ama ikisi de okunaklı değil..2 kelimeden oluşması çok dezavantaj olmuş..ikisininde T ile başlamasını kullanamak mantıklı ama belki T'i uzatıp eki sola alabilirsin..birde gradient kullanma..

okunma sıkıntısı çok fazla. Ek anık şeklinde okunuyor. Bu tür çalışmalarda halk en açığı ve en sadeliği görmek ister. Fontunuzdan tutun renginize kadar herşeyin abartıdan uzak sadelikten yana ben burdayım demesidir. Ayrıca gazete baskıları basılı yayınlar arasında en kötü sonucu veren kağıt kalitesi ile basılmaktadır. Bunu göz önüne alarak birbirleri ile geçiş zorluğu yaşamayacağınız renkleri tercih etmenizde fayda var.

haklısınız müşterinin abartısı T ve K yi kullanmamı istiyor..
bana kalırsada bu şekil sade en iyisi

looooooosnnngz8.jpg

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Bencede son eklediginiz en iyisi..

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
émmst arkadaşımıza katılıyorum
Önceki yorumlara da
Ayrıca baskıda sorun da yaşanabilirdi genelde 3. Hamur 45 gr. kağıda basıldığından ve adeti düşük olduğundan çok iyi bir kalite alınamayabilinir diye düşünüyorum
Çoğu baskı makineleri 7000 ila 13000 arasında baskıdan sonra daha hızlı ve kaliteli baskı yapılabiliyor.
Teşekkürler.

Graphyc

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.mylmzcn.com
son tasarım gayet güzel. ilk ikisinde okunma sorunu çok. T ve K nin vurgulanması işi zorlaştırıyor. T ve K yi köprüleyip birşeyler çıkartabilirsin. iyi çalışmalar.

bubnov

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence de ikisinde sorun var. sen en iyisi T'nin üst kısmını uzatıp alt alta iki satır yaz.
T büyük ek ve anık üst üste. bence böyle daha iyi olur. kolay gelsin iyi çalışmalar...

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Sonuncusu diğerlerine oranla daha derli toplu, bana kalırsa TekTanık yazısının üstünde kalan kırmızı sşyah boşluğu biraz daha düşürürsen daha güzel olacak sanki.

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence de ikisinde sorun var. sen en iyisi T'nin üst kısmını uzatıp alt alta iki satır yaz.
T büyük ek ve anık üst üste. bence böyle daha iyi olur. kolay gelsin iyi çalışmalar...
olabilir teşekkürler

Sonuncusu diğerlerine oranla daha derli toplu, bana kalırsa TekTanık yazısının üstünde kalan kırmızı sşyah boşluğu biraz daha düşürürsen daha güzel olacak sanki.

hemen deneyeyim teşekkürler

ivan

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Üstad benimde böyle bir logo aklıma geldi sizlerle paylaşmak istedim arkadaşa rakip filanda değilim sadece ona fikir mahiyetinde bir logo bu

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
her ikisi de gazete için çok basit header olmuş. Tebrikler:D

funnyboys

🌱Yeni Üye🌱
bence de en sondaki şık olmuş. Diğerlerine nazaran son daki çalışma daha anlatılabilir.