Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Teknobiyotikden aldığım TWH 850de sorun

themk

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
muratkatarci.blogspot.com
Merhaba
Ben ilk defa bi tablet aldım. Üzerine uzun araştırmalar yaptıktan sonra teknobiyotik.com'dan Uc Logic TWH 850yi aldım. Ama bir kaç sorunum var.
Mesela tabletin bazı bölümlerine gelince (özellikle alt kısımlarda) çok fazla titremeler oluyor. Bazı bölgelerinde hiç üzerine gelmeden yaklaşık olarak 20 piksel ilerisine gidiyor. Örneğin bi programda bir buton tam o aralığa denk geliyorsa, o butonun solundan yada sağından yanaşınca o butonun üzerinden çok hızlı şekilde 20 geçiyor ve tıklayamıyorum.
Bunun çözümü nedir sizce ?

ozd3m1r

🌟Usta Tasarımcı🌟
sanırım firma ile konuşsan daha iyi olur

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Merhaba ,

Forumda sizlere elimizden geldiğince kısa sürede cevap vermeye çalışıyoruz süpheniz olmasın.
Başlık açarken firma olarak şuradan aldım şeklinde yazmanız sanki firmada sorun varmış gibi yanlış bir izlenim oluşturabilir dikkat ederseniz sevinirim.

Daha önceki sorunlara verilen cevaplara bakıp önerilerimizi denediniz mi bilmiyorum o yüzden standar cevaplarla başlıyorum.

Öncelikle bilgisayarınızın etrafında manyetik alan oluşturacak bir cihaz var mı ?
Hoparlör , CRT monitör , Plazma Ekran , Cep Telefonu vs.. varsa bu tarz cihazları uzaklaştırıp tekrar deneyebilirsiniz.

Grafik tablet manyetik sistemle çalıştığından bu tarz cihazlar yakınlaşırsa çalışmasını etkilenebilir.

1- Daha önce başka marka grafik tablet kurduysanız yazılımını kaldırabilirsiniz

2- Çok tuşlu oyuncu fare / klavye / game pad gibi cihazlar kuruluysa bunların sürücüleriyle çakışma olabilir yazılımlarını kaldırıp tekrar deneyebilirsiniz.

3- Kaleminizin pilini kontrol edebilirsiniz.

4- Tabletinizin Güncel sürücüsünü kurmadıysanız kurabilirsiniz.

5- Farklı yazılımlarda aynı sonuç oluyormu çünkü bazı orjinal olmayan veya portable yazılımlar garip sonuçlar verebiliyor.
Artrage / Photoshop / illustrator gibi programlarada ve Windows ortamında deneyin

Bunları denediyseniz ve sonuç alamadıysanız Akortek Teknik servisine Mac veya Windows işletim sistemi bilginizi ( XP / Vista 64 bit macosx ..gibi ) denediklerinizi kademeleriyle yazıp ürünü Teknobiyotik'e gönderebilirsiniz.Teknobiyotik UC Logic Türkiye Distribütörü Akortek Bilişim kuruluşudur kısa sürede yardımcı olacaklardır.

Hayırlı Günler
UC Logic