Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Teknoloji ve Tasarım Ödevi

grafiker_zhr

Acemi Tasarımcı
Sevgili grafiker abi ve ablalarım...
benim bir sorunum var [acaba bu başlığı buraya açmam doğrumu bu konuda bir bilgimde yok o_O] bu yıl 8. sınıf öğreniclerinene teknoloji ve tasarım ödevi verildi konumuz reklama yapamk gibi birşey :hmm2: bu konuda ürün afiş ambalaj ve Reklam hazırlamamız lazım . ben photoshop programını kesme yapıştırma fırça ve kabartma dışında hiç bir şey bilmiyorum. sizler bu küçük kardeşinize yardım ederseniz çok mutlu olurum.
saygılarımla...

Benzer konular

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba , kardeşim. Burada sana nasıl yardımcı oluruz diye düşündüm.
Önce tasarımı yapacağın programı seç. Ardından büyüklerinin yaptığı çalışmaları incele.
Kendi reklam projeni kağıt üzerinde tamamla ve program safhasına geç.
Program da takıldığın yerde , forum içinde bir çok yardım konusu mevcut onları incele. yine de bulamadığın konu olursa bu kez ilgili programın soru ve sorunlar bölümüne derdini açıklayıcı olarak yaz. Yardım edilecektir sana.
Kolay gelsin, başarılar.... Ayrıca konu başlığını konu ile ilgili yaz.

grafiker_zhr

Acemi Tasarımcı
photoshop kullanıyorum ambalaj nasıl yapıcagımı düşünmektedeyim tek sorunum bu -_-

semra duyar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba, nasıl yardımcı olabileceğimi düşündüm ama reklam yapacağın ürünü belirtmediğin için fikir üretemedim. Eğer yapacağın ürün kutu ambalajına sığacak bişeyse bu konuda ayrıntılı yardımcı olmaya çalışabilirim.