Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
hocam çok teşekkürler olmazsa olmaz bunlar emeğinize sağlık harcadığınız vakit için ayrıca teşekkürler..
efoja bende parça parça okurken bi döküman haline getirmeyi düşümüştüm sen önce davrandın teşekkürler:)
biraz aceleyle oldu anlık bir aşkla tasarımına bakmayın artık :) ben teşekkür ederim.

charmasha

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle bu değerli ve güzel bilgiler için çok teşekkür etmek istiyorum. Diğer arkadaşların da daha önceki sayfalarda belirttiği gibi temel tasarım hakkında örneklere sık rastlayamıyorum, değerli anlatıcalardan örnekler ile desteklemelerini rica etsem sanırım beni yanlış anlamazlar.

Bir de ekstradan bir soru daha soracağım. Daireyi yaptığım tasarımda ne amaç ile kullanabilirim? Daha açıklayıcı anlatmam için bir örneğe başvurayım mesela eş kenar bir üçgeni yön vermede kullanabiliyorum fakat daireyi ne amaçla kullanabileceğimi çözemedim. Dekoratif olmasından ziyade kullanılabilirliğini ve amacını öğrenmek istiyorum. Cevaplayacak herkese de şimdiden teşekkürlerimi iletirim.

oBİwAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hurriyetmatbaasi.com.tr
emeğinize sağlık cahit bey bence siz ve sizin gibi insanları klonlamak lazım çünkü sizin gibi değerli insanlara az rastlanır oldu. genç arakadaşlarım adına binlerce defa teşekkür ederim...

KRAL93

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gayet güzel..

Son düzenleme:

xanlx1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eed arkadaşlar haklısınız cok yaralı bilgiler var ben de saklıorm bu bilgileri

cannurbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cannurdaskiran.com
ellerinize sağlık çok teşekkürler peki "leke" örneği verebilir misiniz? yani küçük bir görsel üstünde leke tam olarak neresi, aklınızda ki leke tam olarak ne, yani yoksa görselde ki ışık oyunları(çizgi oyunları daha doğrusu) bunlar birer leke mi? teşekkürler

buğra007

🌱Yeni Üye🌱
hocam yön(doğrultu)'yla alkalı yazı ben göremedim varsa gönderebilirmisiniz teşekkürler şimdiden.

denizcaliskan

🌱Yeni Üye🌱
hocam keyifle okudum bu bılgıleri vermekle ulkemiz ve vatanımıza icin cok buyuk eser yapıyorsunuz merakla takıp edecem emeyınız ıcın cok tesekur ederım

expand

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler bu paylasım için ...

expand

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bunları okumak yetmezz..
çıktısını alıp saklamak lazım bide..

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
bu güzel ve faydalı paylaşım için teşekkürler ellerine emeğine sağlık

gulum352

🏆Pro Tasarımcı🏆
hocam paylasım ıcın tesekkurler ustun basarılar dılıyorum:)

onrbsrkrz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
paylaşım gerçekten çok güzel teşekkürler