Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tenados bilgi tekolojileri araç giydirme(amatör)

dennizs

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.dntasarim.com
Değerli arkadaşlar araç giydirme konusunda ilk denemem kendi işyerimde bulunan araçlardan bir tanesinin giydirme tasarımını yaptım amatörce sizlerin de nacizhane fikirlerini almak istedim...Yorumlar fikirler için şimdiden çok teşekkürler
işte çalışmam...
denemezh7.jpg

Son düzenleme:

ahmet-i-nur

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok sade olmuş kardeşim bu adamların web site bilgileri telefon fax felan yokmu birde bu renk boğmuş biraz

dennizs

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.dntasarim.com
şirketin logo su da turuncu ayrıca ofislerinin de içi turuncu ağırlıklı bu yüzden böyle bir şey düşündüm ayrıca aracın arkadan resimlerini yayınlamayı unutmuşum arkadan olan resimde tüm bilgiler yazıyor...

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
tasarım oalrak gayet güzel ve sade olmuş
yalnız yazılar kendini falza okutturmuyor birde yazıları biraz küçültüp ön kapıya ortalarsan bence daha iyi olur
ya her iki kapıyada yaymalısın yada ön kapıya sığdırmalısın diye düşünüyorum

iyi çalışmalar...

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
gayet şık olmuş arkadaşım eline sağlık.. eminim şirket çalışanları modifiyeli araçla geziyomuş gibi gezip hava atarlar bu görünümle :)

p3d

🌱Yeni Üye🌱
Eline sağlık
renkler güzel
ama araç giydirmelerinde aracı park ederken değil de giderken düşünmek gerek
sonuçta araç giydirmekteki mantık aracı tekerlekli bir billboard gibi düşünmektir.

3 şey var benim naçizane tavsiyem

1. muhakkak tel veya en azından web adresi koy, ve de yazıları aracın iki kapı arasındaki çizgiye getirmemeye çalış

2. tenados logosunu açık renki yaparsan daha iyi görünür olacağını düşünüyorum, çünkü aracı seyir halindeylen gören göz, aracın hızına göre tahminimce 1-2 saniye görecek, işte o bir iki saniyede
bakan insanın gerekli şeyleri görebilmesini sağlamak gerekir. Bu noktada renkler ve bilgilerin göz
tarafından algılanabilirliği önemli.

3. Rüzgar yolu; anladığım kadarıyla aracın rengi füme ve sen bölgesel bir tasarım düşünmüşsün.
dolayısı ile folyoyu bir katman olarak düşündüğünde, özellikle logonun üst kısmı el ile dokunulduğunda
folyonun kenarına rahatlıkla temas sağlanacak, folyonun kenarındaki hafif bir kalkma, aracın seyir halindeyken yarattığı rüzgar gücü o kalkan kenarlardan rahatlıkla folyonun açılmasına sebep olur.
ayrıca aracın yıkanırken maruz kalacağı tayziklü su ve fırçayı da düşünmek gerekir.

Kolay gelsin

dennizs

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.dntasarim.com
öncelikle fikileriniz yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum bu aralar yoğunluktan dolayı aracın arka resimlerini gönderemedim ama bilgiler aracın arkasında mevcut onları da yana taşımayı düşünüyorum ayrıca şöyle bir fikrim var bu araç satış ve tasarımcı arkadaşların kullanıcağı bir araç ve ön kaputtu design team yazıcak ayrıca şirketimizin bir adet ducado marka aracımız var o da teknik servis aracımız onun üzerinde de repair team yazmasını dşünüyorum

furuko

🌱Yeni Üye🌱
iyi herşey güzelde Teknik Ekip yada Tasarım Ekibi yazmak varken neden "...team", bu araç ile yurt dışında mı servis vereceksiniz...