Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

teoman konseri

samak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu çalışmayı benim ustam yaptı. sizinle paylaşmak istedim. yorumlarınızı bizden esirgemeyin lütfen.

teomannpl7.jpg

Benzer konular

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yukarıda teoman yazmasa, teoman olduğunu bilemezdim iyiki yazmışsınız. Daha teomanın sululetinin belli olduğu bir fotoğraf konulabilirdi. Birde o teo man kelimesinin ayrı gibi duruyor olması hoş olmamış. Pek uğraşılmadan yapılmış. Ellerinize sağlık Pratik ve çabuk oluşmuş bi çalışma gibi duruyor. Emeğinize sağlık...

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
göresellik herkese göre görecelidir.. kiminin hayran olduğu tasarım kimine göre rezildir.. bence burada görellikten ziyade teo man ın yazılışı birde bilet temin yeri ve sponsorun daha altta ve küçük yer alması taraftarıyım..ayrıca Cahit hiçte iyi bir marka adı değil..Yani daha önce de yazılmıştı sitede mümkünse firmaların reklamlarını yayınlamayalım..

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bana kalırsa ustan 5 dk lık bi iş çıkarmış.Zaten foto hazır geliyor ve geri kalanlar da logolar ve bikaç satır yazı.Kopyala yapıştır tarzı basit olmuş bana kalırsa.

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teo maaannn :)

teo man yazi tipografisi sanatcinin kendi kullandigi bir form olarak biliyorum... bütünügü koruasi acisindan bence bunda sorun yok...

yalniz diger vurgular gercekten bi hayli büyük.. yani bu kadar büyük kullanildiginda insanlar daha mi cok gelmek istiycek bu konsere.. bu tarz calismalardaki bu uyumsuzlugun mantelitesini bir türlü anlamis degilim.

cahit'in mekanlarida gercekten konserin sponsonru degilde teomanin sponsoru gibi büyük... bilet temin biraz daha estetik calisilabilirdi diye düsünüyorum...

cahit superstore la harran ünv. bir tutulmus calismada logotype vurgusu olarak. ama söyle bi durumu var ki senlik üniversitenin senligi ve sponsor destet olur ve reklamini yapar... sponsorun bu reklami hic bir zaman orgasnizasyon sahibinin önüne gecmemelidir.

aslinda söyle bir siralama yaparsak calismada belki biseyler degisebilir.

1 - BASLIK > Harran Üniversitesi 8. Bahar Senlikleri ( daha enerjik ve konuyla bütünlesen bir tipografi ile)

2 - Teoman ( isim)

3 - Teoman (resim)

4 - Konserin tarih ve yer detaylari / bilet temin-satis nokta venoktalari

5 - Sponsor firma logosu

diye düsünüyorum...

basarilar...

samak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınız için teşekkürler. bunları daha düzgün yapmaya çalışacağım... cahit süper storenin büyük olmasını özellikle cahit süper store yetkilileri istedi kendileri bu afişleri yaptırdığı için fazla müdahale şansımız olmuyor. burda müşteri memnuniyeti ön planda yuyulmuş...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
biraz amatörce duruyo fakat fena değil emeğe sağlık.

başarı sonucu doğurur sonuçta...

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cahit afişte en çok dikkat çeken şey.acaba afiş kimin için ve neyi anlatmak için yapıldı...

aboo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşın söylediği gibi arka resmi kendin yapmamış sın sadece yazıları sen yazmışsın