Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Termik santrale hayır

aliustatales

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.srehber.com
santrl1.jpg

Seydişehirde kurulması planlanan termik santralin protestosu için hazırladığım bir CLP çalışmasıdır
santrl2.jpg

Aynı yürüyüşün billboard çalışmalarından biri. İstenirse diğer çalışmaları da yayınlaya bilirim Yoprun alırsam memnun olurum...
Teşekkürler

Benzer konular

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
lütfen biraz sabırlı olun mutlak birileri ilgilenecektir ben sizi kırmayayım bari. Güzel bi çalışma yanlız gorseli farklı kullansaydınız keşke mesale termik santrelden etkilenen biri olabilirdi veya onun yuzunden kotu gunler gecıren biri olabilirdi daha etkili olurdu diye düşünüyorum ilk çalışmada alttaki kırmızı bolumu cok abartı buldum cok fazla yer kaplamış ve kırmızınn goz yorduğunu unutmam gerekirdi ama duyarlı bi çalışma emeğine sağlık

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sanırım yoğun bir saatte çalışmayı gönderdiniz dolayısıyla diğer yorumların altında kalıp gözden kaçtı. Bazen böyle vakalar olabiliyor.

Çalışma 10. ayda gönderilmiş:),

:) aa gercekten dikkat etmemişim özür aynı zamanda teşekkür ama gerçekten komik oldu şimdi

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
mrb. arkadaşım...
çalışmanda kullanmış olduğun kırmızı renk uyarıcı,tepki niteliği taşıyan bir renk olup siyahla bütünleşmesi amacına uygun bir çalışma ortaya çıkarmış.
Tipoğrafi düşük daha geliştirilebilir diye düşünüyorum fakat sarı renk uyumu bozmuş ayrıca termik santral karakterine biraz yaratıcı olup bir kaç değişiklikle termik santrallerin hangi amaca hitap ettiğini vurgulamalısın. billboard çalışmasıyla network çalışmasındaki renkler artı denge aynı olmalı şimdilik bu kadar başarıların devamını dilerim

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
hayır yazısını flotası beyaz olsa daha hoş olur

aliustatales

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.srehber.com
lütfen biraz sabırlı olun mutlak birileri ilgilenecektir ben sizi kırmayayım bari. Güzel bi çalışma yanlız gorseli farklı kullansaydınız keşke mesale termik santrelden etkilenen biri olabilirdi veya onun yuzunden kotu gunler gecıren biri olabilirdi daha etkili olurdu diye düşünüyorum ilk çalışmada alttaki kırmızı bolumu cok abartı buldum cok fazla yer kaplamış ve kırmızınn goz yorduğunu unutmam gerekirdi ama duyarlı bi çalışma emeğine sağlık
,

Teşekkürler

görsel seçiminde ilçenin genel tepkisini baz aldım

özellikle çocuklarımız gelecekte çok etkilenecek konusu hakimdi halkta
buyüzden bu görseli tercih ettim
yine de çok teşekkğrler

iş askıdan indikten aylar sonra olsa da ;)

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel olmuş bence eline sağlık...