Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tesettürlü'mle çalışabileceğim iş arıyorum "İst./Anadolu Y."

slhoz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign programlarını kullanıyorum. Ayrıca diğer birçok program hakkında da temel düzeyde bilgim var. MS Office(BilgeAdam) ve Grafik Animasyon (İsmek) sertifikalarına sahibim. Köklü, kaliteli bir kurumda grafik tasarım alanında gelişmek istiyorum. Kariyer hedeflerim bu doğrultuda. Kendime azmim, araştırmacı yönüm ve de bitmek bilmeyen öğrenme isteğim doğrultusunda güveniyorum. Daha önce muhasebe alanında çalışmıştım ve o yönlü deneyim olmuştu. Grafik tasarım alanında ise iş deneyimim az (6 ay kadar). Fakat çalışmadığım bu süre zarfında sürekli kendimi geliştirdim ve tasarımla uğraştım. İlan başlığında da özellikle belirttiğim üzere tesettürlü olmam ve de iş deneyimimin olmaması nedeniyle istediğim gibi bir iş bulamadım. Oysa ki iş deneyimimin olması için, birilerinin bana bir şans tanıması lazım... Çünkü bu işe gerçekten gönül verdim. Bilmediklerimi de kısa sürede öğreneceğime inanıyorum kimseyi yormadan, çünkü gözlem ve kendi kendime öğrenme potansiyelimin iyi olduğunu düşünüyorum. Saygılarımı sunuyor başvurumun dikkate alınmasını talep ediyorum.

E-Mail : ***
Üsk./İst.

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

makintoscu

🌱Yeni Üye🌱
*** adresine bilgilerinizi gönderirseniz görüşebiliriz.
Teşekkürler...

bodytr

🌱Yeni Üye🌱
Size konuyla ilgili olarak özel mesaj yazdım ve ayrıca e-posta da yolladım, bakarsanız sevinirim.

elifex

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tarif ettiğin, istediğin gibi bir işveren var mı? ben görmedim...Varsa da bana rastlamadı :D benimde halen ümidim var :D Allah'tan ümit kesilmez...

ayatcan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
*** İletişim bilgilerinizi veya cv nizi bekliyoruz.

slhoz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilan sonuçlanmıştır, teşekkürler.