Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Text Sorunu

savuron

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba corel draw x8 kullanıyorum text'e tıklayıp yazı yazarken paragraf işareti çııkıyor boşluk attığımda nokta koyuyor. Tabii ki işlemi bitirdiğimde normal yazı gibi görünüyor ama yazarken kafa karıştırıyor. Bunu çözmemin bir yolu var mı?

Benzer konular

Kemal AKSEKİOĞLU

♾️Grafik Gurusu♾️
coreli sıfırlamayı deneyin : link veremiyorum coreli sıfırlama yazın çıkar

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
program açılırken f8 tuşuna basılı tutabilirseniz o sorun ortadan kalkmış oluyor.

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
sorununuz şöyle

üst menüden

Tools/Workspace/Text/ Sağ tarafta Show Non-Printing Characters kutu işareti sizde seçili bunu kaldırırsanız sorununuz hal olmuş olur
sıfırlamaya yada programı kaldırmaya gerek yok :)

Arkadaşlar merhaba corel draw x8 kullanıyorum text'e tıklayıp yazı yazarken paragraf işareti çııkıyor boşluk attığımda nokta koyuyor. Tabii ki işlemi bitirdiğimde normal yazı gibi görünüyor ama yazarken kafa karıştırıyor. Bunu çözmemin bir yolu var mı?

savuron

🌱Yeni Üye🌱
sorununuz şöyle

üst menüden

Tools/Workspace/Text/ Sağ tarafta Show Non-Printing Characters kutu işareti sizde seçili bunu kaldırırsanız sorununuz hal olmuş olur
sıfırlamaya yada programı kaldırmaya gerek yok :)

Kardeşim Allah razı olsun. çok teşekkür ederim hallettim. Yalnız benim corel Türkçeydi İngilizce kullanmayanlar için Türkçesini de yazıyım.

Araçlar > Seçenekler > Metin > Yazdırılmayan karakterleri görüntüle tikini kaldırın

Tekrardan teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir. :)

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
rica ederim Allah cümlemizden razı olsun.

Kardeşim Allah razı olsun. çok teşekkür ederim hallettim. Yalnız benim corel Türkçeydi İngilizce kullanmayanlar için Türkçesini de yazıyım.

Araçlar > Seçenekler > Metin > Yazdırılmayan karakterleri görüntüle tikini kaldırın

Tekrardan teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir. :)