Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

The Cats Buton Series

SenAndreaS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1_4TCf.bmp

2_4TCf.bmp

3_4TCf.bmp

4_4TCf.bmp

5_4TCf.bmp

kedi buton serisi , eleştirilere açığım :angel:

Benzer konular

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ya birşey söyleyim ama kızma. Bu konuyu açmasan bence daha iyi olurdu. Bence ilk çalışmalarından hepsini paylaşma. Sonra insan hayal kırıklığına uğrayabiliyor. TAkdir edersin ki burada en usya grafikerler de çalışmalarını sergiliyor ve biz onlarla senin çalışmanı yan yana koymak zorunda kalıyoruz. Benim yorumum bunu paylaşmana gerek yoktu şeklinde.
İyi çalışmalar.

SenAndreaS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eğer ilk çalışmalarımı paylaşmassam eleştirilerden birşeyler kapıp kendimi geliştiremem ve hep en alt düzeyde kalırım.
Usta grafikerlerin yorumlarıyla ve dersleriyle kendimi geliştiricem umarım
yorum için sağol her yorum benim için değerli :)

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
kedi buton derken ne demeyi amaçladınız ben anlamadım...ama bu fotoğraflara bakınca hue saturation ı kavradığınızı anlıyorum...şimdi bu özelliğinizi diğer photoshop elementleri ile birleştirip daha güzel şeyler yapmanız ümidi ile...iyi çalışmalar dilerim...

SenAndreaS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kedi buton derken ne demeyi amaçladınız ben anlamadım...ama bu fotoğraflara bakınca hue saturation ı kavradığınızı anlıyorum...şimdi bu özelliğinizi diğer photoshop elementleri ile birleştirip daha güzel şeyler yapmanız ümidi ile...iyi çalışmalar dilerim...

aslında kedi avatarları diyecektim ama üzerinde yazı olmayanlara genelde buton dedikleri için öyle dedim :) İnş photoshop'u indirirsem ilerlemeyi isterim,yorum için teşekkürler :)