Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
fundatipografi1qd7.jpg

aslında çok heycanlandım şimdi yüklerken...ilkler unutulmazmış bende bu sabrımdan dolayı bu çalışmamı hiç unutmıcam...Cengiz arkadaşım ve Erdemirs arkadaşım sayesinde ben de böyle bi istek uyandı...şimdiden teşekkürler...
:angel::rofl::angel:

fehimuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
senin için çevirdiğim şarkııı! ilk çalışmana çok yakışmış ZUCKER :) ayrıca teşekkür etmeyi de bir borç bilirim.

teknik yorumlara gelince... bunu tipografi ustadlarına bırakıyorum. ama çalışma benim çok hoşuma gitti. ben de heveslendim şimdi yauv :D

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya ılk oldugu ıcın bırsey dıyemıcem ama en azından bundan sonrakılere yon vermek adına pek bır tıpografı olmamıs demem lazım.. ama zamanla guzel seyler cıkacaktır

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
senin için çevirdiğim şarkııı! ilk çalışmana çok yakışmış ZUCKER :) ayrıca teşekkür etmeyi de bir borç bilirim.

teknik yorumlara gelince... bunu tipografi ustadlarına bırakıyorum. ama çalışma benim çok hoşuma gitti. ben de heveslendim şimdi yauv :D

teşekkür edeim cnm ...sağol..açıkçası bende merak ediyorum...:angel: ilkler güzel oluyo gerçekten...baş baş cnm...

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
bence güzel bir çalışma olmuş zucker arkadasım :) tabi renklerde cok uyumlu :)
ama bosluklar var o kısımlarıda kullansaydın keşke ilk diye birsey diyemem :ange: daha iyisini zamanla yapıcagına inanıyorum eline sağlık :)

Son düzenleme:

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
bence güzel bir çalışma olsum zucker arkadasım :) tabi renklerde cok uyumlu :)
ama bosluklar var o kısımlarıda kullansaydın keşke ilk diye birsey diyemem :ange: daha iyisini zamanla yapıcagına inanıyorum eline sağlık :)

teşekkür ederim arkadaşım... biliyorum tabiki birçok eksiim vardır ama ilk içinde fena değil dimi... daha iyileri olucak kesinlikle...sağol...:)

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
cnm güzel olmuş gerçekten, eminim devamında çok daha güzel şeyler de çıkacaktır. bilmeyenler için ekleyelim, o göz, kaş, burun ve ağız aslında "f" harflerinden oluşuyor arkadaşlar :)

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
Zucker, arkadaşim napiyorsun bakiim sen öle, erdemirs'den sonra simdi sen mi çiktin başimiza :D az kaldi beni de alacaksiniz başiniza o zaman görürsünüz tipografi nasil oluo :D şaka bi yana arkadaşim, ilk çalişmana rağmen gerçekten iyi iş çikarmişsin, tebrikler..

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
cnm güzel olmuş gerçekten, eminim devamında çok daha güzel şeyler de çıkacaktır. bilmeyenler için ekleyelim, o göz, kaş, burun ve ağız aslında "f" harflerinden oluşuyor arkadaşlar :)

teşekkür ederim can...devamı benim sıkılmamama bağlı...sabır işi o harfleri tek tek ...aman aklıma gelince bile başım döndü...sağol arkadaşım açıklayıcı yorumun için...:)

ya ılk oldugu ıcın bırsey dıyemıcem ama en azından bundan sonrakılere yon vermek adına pek bır tıpografı olmamıs demem lazım.. ama zamanla guzel seyler cıkacaktır

teşekkür ederim selim...evet haklısın daha çok yeni merak saldım buna ama bundan sonra daha iyileri olucak...sağol...

Zucker, arkadaşim napiyorsun bakiim sen öle, erdemirs'den sonra simdi sen mi çiktin başimiza :D az kaldi beni de alacaksiniz başiniza o zaman görürsünüz tipografi nasil oluo :D şaka bi yana arkadaşim, ilk çalişmana rağmen gerçekten iyi iş çikarmişsin, tebrikler..

teşekkür ederim arkadaşım öncelikle bu çoklu cevapta olan yardımın için...
bence sende yapmalısın eğer bi kıpırdı olduysa başla...ama çok vakit alıyo...güzel yorumun için teşekkür ederim...ne güzel ya arkadaşlarım bana hep destek hep destek...:rofl::rofl:

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık arkdaşım senide başlattık sonunda işe hadi hayırlısı ilk olmasına rağmen bişeyler çıkacak ama bu işte en önemlisi sabır bence ve azim diğer çalışmalarında daha iyisinin olacanı temenni ediyorum kolay gelsin

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
ilk deneme olmasını rağmen güzel gözüküyor tebrikler...

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
ZUCKER Farklı çalışmalar içinde olman gerçekten çok güzel...Bu tarz çalışmalarda harf boyutlarını abartabilirisin. Ellerine sağlık HOŞ OLMUŞ.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık arkdaşım senide başlattık sonunda işe hadi hayırlısı ilk olmasına rağmen bişeyler çıkacak ama bu işte en önemlisi sabır bence ve azim diğer çalışmalarında daha iyisinin olacanı temenni ediyorum kolay gelsin

ya sorma arkadaşım...sevdim ben bu işi...senden bunları duymakta ayrıca güzel...bidaha ne zaman gaza gelip yaparım bilmiyorum ama bi ikincisi mutlaka olucak...:angel: sağol arkadaşım...

ilk deneme olmasını rağmen güzel gözüküyor tebrikler...

teşekkür ederim arkadaşım sağol...:smile:

ZUCKER Farklı çalışmalar içinde olman gerçekten çok güzel...Bu tarz çalışmalarda harf boyutlarını abartabilirisin. Ellerine sağlık HOŞ OLMUŞ.

teşekkür ederim raiff, evet ben farklı şeylerle uğraşmayı seviyorum ama yapamıcam şeyin başınada geçmem...bu ilkti ve hatalar eksikler elbet var...desteğin için teşekkürler...:angel:

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
elıne saglık arkadasım valla bende cok ozenıyorum tıpografıye.. sanırım bende baslayacagım yakında :D

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
elıne saglık arkadasım valla bende cok ozenıyorum tıpografıye.. sanırım bende baslayacagım yakında :D

sağol canım ...özendirici bi iş gerçekten bende çok etkilenip bişeyler karaladım ama zor iş...zaman vakit lazım birazda sabır...inşallah canım sendende beklerim tipografi çalışması...:angel::kiss1:

G-ART

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlk çalışmaya göre fena değil.

Yazılarınızdaki ana temaya form niteliği kazandırmayı deneyin, eminim ki daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
İlk çalışmaya göre fena değil.

Yazılarınızdaki ana temaya form niteliği kazandırmayı deneyin, eminim ki daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz.

teşekkür ederim...birdaha yapmaya başladığım zaman önerilerini uygulamaya çalışırım...

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
ilk çalışman için güzel birçok şey söylenmiş ama ilk olmana rağmen içindeki hevesi yansıtmışsın.

ortada kullanmış olduğun tipografik düzen biraz karmaşık olmuş. ona değineyi istedim bir çok şey söylenmiş aynısını söylemek olmaz.

kuulanmış olsuğun tipografik düzen olrak bloklama kullanmalısın birde renlendirmelisin bence sanırım beyaz daha iyi giderdi yada orda kullanmış olduğun rengin açık tonu...

birde çalışmada yataylara dikeylere çaprazlara orantılı bir çalışma olmasını tercih et derim. düzenlemede ona göre yaparsan gözü yormaz diye bilirim...

güzel çalışmalar çıkacak ben bundan eminim...

bol çalışmalar sana...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk çalışman için güzel birçok şey söylenmiş ama ilk olmana rağmen içindeki hevesi yansıtmışsın.

ortada kullanmış olduğun tipografik düzen biraz karmaşık olmuş. ona değineyi istedim bir çok şey söylenmiş aynısını söylemek olmaz.

kuulanmış olsuğun tipografik düzen olrak bloklama kullanmalısın birde renlendirmelisin bence sanırım beyaz daha iyi giderdi yada orda kullanmış olduğun rengin açık tonu...

birde çalışmada yataylara dikeylere çaprazlara orantılı bir çalışma olmasını tercih et derim. düzenlemede ona göre yaparsan gözü yormaz diye bilirim...

güzel çalışmalar çıkacak ben bundan eminim...

bol çalışmalar sana...

teşekkür ederim arkadaşım...bende diyordumki Şükrü benim çalışmama ne zaman yorum yapacak...her çalışması benim için örnek olan sen bana bu konudada destek olacağını biliyordum...evet ilkti ve çok aceleyle yaptım bu çalışmayı...bi daha ki inan bana daha güzel olacak... sağol canım arkadaşım...:angel: