Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tipografi nedir

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Harflerin, sayıların kendi bağımsızlıklarını ilan ettikleri,
sadece kendilerini gösterdikleri bir shov gibidir tipografi...

Tipografi_nedir_by_palax.jpg

Benzer konular

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Bazan acayip sinirleniyorum...Neden tipografiye ilgi bukadar az diye...Sonra birden seviniyorum...Logolara ilgi çokta noluyor...Grafikle -tasarımla alakası olmayan ,İpini koparan herkes logo yaptım diye zıplıyor...Üzülsem mi? sevinsen mi? bilmiyorum...

Tipografi için; Rüyalarıma girecek kadar, yada baktığım-gördüğüm herşeyi tipografik olarak irdeleme isteği duyacak kadar hayran olduğum birşey...Her insan için aşkın tanımı nasıl farklıysa , tipografinin tanımıda öyledir sanırım...Harfler ayrı bir dünya...Senin tanımınada katılıyorum abi...Kesinlikle haklısın.Bazan performans ağırlıklı bazan drama bazan komedya...Tebrik ederim abi...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Kendimi henüz hazır hissetmediğim bir kulvar benim için. Şuan bilinçlenme evresindeyim ve sizin çalışmalarınızı hayranlıkla takip ediyorum hocam. Tipografi çoğu grafikerin özümseyemediği, başaramadığı, harflerin dilini keşfemediği bir dal. Bu sebeple her yiğidin harcı değildir... ( Benim gözümde) Başarılarınızın devamını dilerim.

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yunus ve İnan,
Söyleyecek birşeyiniz varsa hayata dair, bence tipografi en güzel ve güçlü yolu...

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında cesaret isteyen bir yol tipografi tadı almak gerekir özümsemek her şeyi...

Emeginize sağlık başarı ötesi bir çalışma sergilemişsiniz yine...

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Yunus ve İnan,
Söyleyecek birşeyiniz varsa hayata dair, bence tipografi en güzel ve güçlü yolu...

İşte tipografi bu anlamda çok güzel ,anlatılmak istenen sadece resimlerle değil,sadece yazıyla değil belirli bir ahenk içinde, vurgulanmak istenen düşüncelerle,kıyıda köşede kalmış, düşünceleri belirli bir anlatım yoluyla kendi tarzınla ortaya koyarak hem görsel hem yazı olarak karıştırıp usta bir biçimde anlatmak, hem çalışmayı yapana hemde çalışmayı izleyene çok büyük bir zevk ve içinde neler anlatmak istediğinin arayışıda güzel bir düşünce idmanı .

Çalışmanız yine çok başarılı tebrik ederim.Emeğinize sağlık.

Son düzenleme:

byzed

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.zulfikarfidanci.com
Bu çalışman gözümden nasıl kaçmış bilemiyorum... Eline, gözüne, emeğine sağlık biraderim :) Gri, siyah, mor ve magenta !!! Muhteşem bir birleşim ve uyum.