Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tipografi Videoları..

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
[YOUTUBE]2o1U4o1bc2k[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]zVPfTlpCKaw[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]5XTLXloWNFI[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]NOY1mcpYWZ0[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]BdUDKBHQKy4[/YOUTUBE]

umarım beğenirsiniz :)
devamı gelecek...

Benzer konular

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler shedesign=)

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
pardon ama ben izleyemiyorum bunları üzerlerinde tuş felan hiç bişey yok

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
siteye erişim engellenmiş maalesef :(

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
siteye girmenize gerek yok videoların üzerine bir kez tıkladıgınızda buradan ızleyebılırsınız

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler she...

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Konu açılalı çok olmuş ama bu videoları çok merak ettim. İzleyemiyorum, acaba tipografi örnekleri mi var içlerinde yoksa tipografik çalışmaların yapılış yolları mı anlatılıyor? Bir de konu açmayı uygun görmedim, inşallah arada kaynamaz lafım. Tipografi konusunda araştırma yaptım ama bilgiden ziyade çalışma mevcut. Burada gözümden de kaçmış olabilir. Tipografi ile alakalı dökümanı olanlar paylaşabilir mi rica etsem?

programci_kmc

🌱Yeni Üye🌱
bende izleyemedim videoları baya bi zaman geçmiş aradan yardımcı olabilirmisiniz

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
Konu açılalı çok olmuş ama bu videoları çok merak ettim. İzleyemiyorum, acaba tipografi örnekleri mi var içlerinde yoksa tipografik çalışmaların yapılış yolları mı anlatılıyor? Bir de konu açmayı uygun görmedim, inşallah arada kaynamaz lafım. Tipografi konusunda araştırma yaptım ama bilgiden ziyade çalışma mevcut. Burada gözümden de kaçmış olabilir. Tipografi ile alakalı dökümanı olanlar paylaşabilir mi rica etsem?

yanlış hatırlamıyorsam tipografi ile ilgili konular dökümanlar forumda vardı.
bu videolarda ise tipografiyle yapılmış eserler yer alıyordu. sanırım birtanesi yapılıştan itibarendi. ama uzun zaman oldu bunları ekleyeli.. yeniden bulabilirsem elbette paylaşırım.. ancak biraz bakınmam lazım.

firex

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.milcanx.com
direk linki vermen lazım, ID yi yazarsan olmaz bu forumda. linki yazarsan forum onu video olrak görür.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
yanlış hatırlamıyorsam tipografi ile ilgili konular dökümanlar forumda vardı.
bu videolarda ise tipografiyle yapılmış eserler yer alıyordu. sanırım birtanesi yapılıştan itibarendi. ama uzun zaman oldu bunları ekleyeli.. yeniden bulabilirsem elbette paylaşırım.. ancak biraz bakınmam lazım.

İlginize teşekkür ederim. Bilgi konusundaki sıkıntılarımı ciddi ölçüde giderdiğimi düşünüyorum. Video konusuna gelince, bulursanız sevinirim. Bir iki video da ben buldum, bir ara eklerim inşallah.

İyi çalışmalar.:)

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
İlginize teşekkür ederim. Bilgi konusundaki sıkıntılarımı ciddi ölçüde giderdiğimi düşünüyorum. Video konusuna gelince, bulursanız sevinirim. Bir iki video da ben buldum, bir ara eklerim inşallah.

İyi çalışmalar.:)

videoları tekrar bulamadım ne yazık ki ancak benzer videolar bulursam elbette eklerim en kısa zamanda. siz de buraya eklersenız sevınrıım ıyı calısmalar