Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

toast titanium olmadan nasıl cd yazdırılır?

GökçeT1

🌱Yeni Üye🌱
Selam arkadaşlar,

Toast titanyum olmadan nasıl cd yazdırabilirim? Titanyumu yükleyemiyorum ve bir an önce cd yazdırmam lazım

Yardımcı olursanız sevinirim

Benzer konular Forum Tarih
I İllüstrasyon Çalışmaları 9 2K
denizgokyuzu Macintosh 2 1K

Benzer konular

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
bildiğim kadarı ile mac'lerde pc'lerde ki gibi programsız cd yazma olayı yok... sadece toast'la yapabiliyoruz...

GökçeT1

🌱Yeni Üye🌱
varmış ama tekniğini bilmiyorum, o yüzden bilen birilerinden yardım bekliyorum

♾️Grafik Gurusu♾️
bir arkadaşıma sordum... disc burner diye bir programla yapıldığını duymuş ama o da tam emin değil... isterseniz bir deneyin... her macintosh'ta kendiliğinden yüklü sanırım...

GökçeT1

🌱Yeni Üye🌱
evet kendiliğinden yüklüymüş diyorlar..ama cdyi taktıktan sonra ne gibi bir yol izleyeceğimi bilmiyorum maalesef :S sağ tuşta çalışmadığından maclerde kilitlendim resmen

♾️Grafik Gurusu♾️
cd yi taktıktan sonra disc burner olarak makinenizde arama yaptırın ve programı açın... açtığınızda sizi yönlendirecektir sanırım...

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Boş cd yi tak, karşına gelen pencereye okey de... Masa üstüne "Untitled CD.fpbf" diye bir cd görünümü gelecektir... Yüklemek istediğin belgeyi bu CD görünümünün üzerine sürü ve bırak... sonra CD görünümüne çift tıkla ve hemen sağ üstte "Burn" butonuna tıkla... Karşına gelen pencereye de "burn" de olsun bitsin... Tost titanium filana gerek yok...

monaroza

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.atescioglubasimevi.com
arkadaşım gec oldu ama sistemin ney öncelikle mac OS X kulanıyosan cd yi tak cıkan pencereye tamam de masaüstünde cd yi aç ve dosyanı içine at sag üst köşede burn diye bir buton görüceksin ona tıkla yasma işlemi başlar yada masa üstünde sağ tıkla new burn folder ( cd ye basılır klasör oluştur) deyip de cd ye basa bilirsin