Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tofix ıslak mendilleri

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
slakmendiltasarmzb0.jpg

Arkadaşlar nasıl buldunuz:wink:

Benzer konular

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Grafik eğitime başlamak için güzel bir yaştasiniz.... Birden büyük adim atmak yerine,
küçük çizimler yapınız.... Desen çalışmaya başlayınız... iligili bir okulda başarili bir grafik eğitimi alacağinizi umut ediyorum...Okul bittiginde bu sayfaya bakar birlikte güleriz :D
Bu site üzerinde çok güzel yazilar yar. Grafikerlik nedir? Grafik eğitimi nedir? Umarım okursunuz...

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
küçük çizim ler derken ?

Desen çizmeyi öğrenmek...
Çalisanda bir portakal ilustrasyonu var...
Sende bir portakalla başlaya birlirsin...
Önüne bir portakal koyup çizmeye başlayabilirsin...
Önce desen çizersin... Sonra etütlemeyi öğrenirsin... Sonra stilize etmeyi gibi....

Son düzenleme:

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
denerim ama benim mousla çizimlerim pek iyi olmaz elim çok titryo

sawet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben böle bi cismi :D mağazada görmüş olsam mutlaka alırım acaba içinde ne var diye çok merak ederdim :D:D:D::D:D:D::D

ilker.efsane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
nükhet hanım bence oturun ağlayın tariften daha kolay =)

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
nükhet hanım bence oturun ağlayın tariften daha kolay =)

Çok biliyosanız sizde de bi çalışma görelim hiç olmazsa beni bundan daha güzel çalışmalarım ve birde yıldızım war siz de o da yok pcfaresi ni aratırsanız bulursunuz vede yorum yapmayacaksanız açtığım konuyu rezil etmeyin

sawet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok biliyosanız sizde de bi çalışma görelim hiç olmazsa beni bundan daha güzel çalışmalarım ve birde yıldızım war siz de o da yok pcfaresi ni aratırsanız bulursunuz vede yorum yapmayacaksanız açtığım konuyu rezil etmeyin

ben senin yaptığın diğer işleride gördüm diğer leri gayet başarılı ama senin bi yıldızın var ben bu işe yeni başlamış biri olarak bile kötü yorum yapıyosam sen bu çalışmayı buraya bu şekilde koyman hata senin bi yıldızın var :)

ilker.efsane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
işte takıntılar, rütbeler, makamlar, vs. vs.. basit bir düşünce tarzı. yoruma bile açık değilsin yorum kötü olunca canın mı sıkıldı. o zaman ortaya koyma yorumlayın diye! ben kendi fikrimi söyledim. ama pardon senin bir yıldızın var afedersin...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Konu kişisel tartışmaya gitmesin arkadaşlar!

Lütfen çalışma ile yorumlarınızı yapınız!

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
Konu kişisel tartışmaya gitmesin arkadaşlar!

Lütfen çalışma ile yorumlarınızı yapınız!
Haklısın Ben söyleyeceğimi söylerim herkeside takmam
yorumlarınız için teşekkürler değişik çalışmalarımla karşınıda olmaya çalışacağım:iloveyou:

Designer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ladakulubu.com
PC faresi kardeş çok çalışmak lazım çok inan bana :) Buradaki abilerin ablaların senin yaşın kadar tecrübe sahibi insanlar lütfen biraz daha düşün taşın ve sonra cevap yaz canım kardeşim benim ama yaşına göre Photoshop çalışmaların harika

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
Haklısın Ben söyleyeceğimi söylerim herkeside takmam
yorumlarınız için teşekkürler değişik çalışmalarımla karşınıda olmaya çalışacağım:iloveyou:

bak pcfaresi, 14 yasındayım dedın.. burdakı çoğu üye emın ol senden en azz 10 yaş büyük.. ve yıne emın ol herkesın senın yaşın kadar iş tecrubesı var... yapmıs oldugun bır tasarımı ortaya koyup yorum ıstıyorsan olumsuzları da duymalısın.. hatta olumsuzları daha cok duymalısın!! bu lafımı unutma bak..
bir yıldızının olması hiçbirşeyi ifade etmez.. o yıldızlar forumda kişiyi paylaşım için yorum yazması için aktif olması için motive etmek amaclıdır bence.. senın tasarımlarınla bı alakası yok yanı..
tasarımına gelince, 14 yasa göre normal.. ama bıze soracak olursan.. bırı bızım onumuze bunu "tasarım" dıye getırdıgınde ya karsımızdakı bu işten kesınlıkle anlamıyordur yada delirmiştir diye güleriz.. veya senın gıbı boyle bır tasarıma sıddetle guvenen ve buyuklerıne cevap verebılecek hakkı kendınde goren brı ıcın oturur aglarız.. evet tasarımın kötü.. renkler yazılar çizim... paint te yapılmıs gıbı.. hıcbır özen hiçbir emek yok gibi..
ama yasın kucuk oldugu için çabandan ve cesaretınden (bu tasarımı savunabılme cesaretı hemde yıllarını vermıs grafıkerlere karsı!) dolayı kutluyorum seni.. dılerım egıtımını bu yonde alırsın ve okulun bıttıgınde sektorun ekmegını yemege baslayıp bıryerlere geldıgınde yenıden görüşürüz.. o zaman anlarsın benı ancak..
yolun açık olsun..
buyuklerıne saygıda kusur etme olur mu..
onlardan ogrenecegın cok sey var..
ve unutma dunya cok kucuk..
bugun ters cevap verdıgın bırı yarın senın patronun olabılır..