Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Troy-Jet Yerli Üretim Solvent Baskı Makinası

yıldızreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.reklammalzemeleri.com
Evet Arkadaşlar Sizlerinde Bildiği Gidi Türkiyede Çok Sayıda Çin Makinası Bulunuyor Ve Servis Konusunda Makina Konusunda Çok Problem Yaşayanlarımız Oldu Biz Troy-Jet Ailesi Olarak 2006 Yılında İlk Yerli Üretim Dijital Baskı Solvent Makinası Ürettik. Ve 2007 Yılında Türkiyede En Çok Satan Yerli Makina Oldu. Sizinde Bildiginiz Gibi Çin Makinalarında Ve Diğer Avrupa Makinalarda En Çok Karşılaşılan Konu Teknik Servis. Teknik Servis Gelmiyor , Veya Gelsede 1 - 2 Hafta Bazende Aylar Sürüyor Makinanın 1 Ay Yatması Size Çok Büyük Bir Maliyettir. İşi Yetiştiremiyorsunuz yada Dışarıya Yaptırıyorsunuz Makinanız Oldugu Halde. Ve Buna Benzer Şeyler. Eminim Aramızda Bu Sorunları Yaşayan Çok Arkadaşımız Olmuştur. Biz Troy-Jet Ailesi Olarak Size Hertürlü Teknik Servis - Yedek Parça Makine ile Aklınaza Gelebilecek Her Konuda En Hızlı Zaman Zarfında 7 Gün 24 Saat Servis Verebiliriz.

Şu Anda 2 Tür Makinamız Var

Xaar 128 Plus Baskı Ülçüleri 210 - 250 - 320 Baskı Genişligi
Teknik Özelliklerini Buradan Görebilirsiniz
xaar.jpg

Spectra Galaxy Ja 256/80 AAA Kafa 250 - 320 Baskı Genişligi
Teknik Özellikleri Buradan Görebilirsiniz
spectra.jpg

TroMakinamız İçin Özel Üretmiş Olduğumuz y - Jet Boya Bir Çok Makinada Denendi Özellikle Xaar Kafalarda Tıkanma Sorununu Neredeyse Kaldırdı.
Ve Aynı Boya Xaar 128 Plus Ve Spectra Kafada Ve Bir Çok Makinada Mükemmel Sonuçlar Alındı.

Makinanız Xaar Kafa Piyasada Bütün Boyaları Denediğiniz Halde Hala Kafalarızda Tıkanma Var İse Size Tafsiye Edeceğim Tek Boya ( Troy - Jet INK )
Mükemmel Baskılar Ve Neredeyse 0 Tıkanma. Tıkanma Sorununu Tamamen Ortadan Kaldırmak İçin Troy - Jet INK Kullanmanızı Tavsiye Ederim.
Xaar 128 Ve Spectra Kafada Sorunsuz Bir Şekilde Baskı Alabilirsiniz.

Dijital Baskı Makinaları İçin Baskı Kafası Üreten Dünya Lideri Xaar , Türkiye Distribitörlügüne Troy - Jet i Seçti Garantisi Olmayan , Kaynağı Belirsiz Kafalar Yerine Xaar Tek Yetkili Satıcıları'ndan Seri No Takipli Kalite Ve Fabrika Garantili
Xaar Baskı Kafaları Temin Edebilirsiniz.

Garantili Xaar - Spectra Kafa Satışımız Vardır.
Dijital Baskı Makinalarına Ait Bir Çok Elektronik , Mekanik Malzemeleri Siparişe Göre Teymin Edebiliyoruz. Size Lazım Olan Neyse Örn. Board , Subtank , Boya , Baskı Kafası , Vinil , Baskı Folyosu Aklınaza Gelebilecek Hemen Hemen Herşey.

Troyjet ile Yapılan Tüm Servis İşçiliklerinde Orjinal Yedek Parça Kullanılarak 1 Yıl Süre İle Garanti Vermekteyiz.

Herhangibi Konuda Sormak İstediğiniz. Herşey için Özelden Yazıp irtibata Geçebilirsiniz.

Herkeze Hayırlı İşler Dilerim.

Benzer konular

afidanci66

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
troy-Jet'e yabancı olmayan İzmir'de ikamet ediyorum. Makinanızı da tanıyorum. Tek şikayet tıkanma oluyor, ayrıca iç mekan kalitesinde baskı alınabiliyor hemde çok hızlı. Ancak şu standartları ne zaman yakalayacaksınız bilemiyorum.
1 yıl yerine 2 yıl garanti.
Ekonomik ve kaliteli marka gerektirmeyen mürekkep kullanımı.
Biraz daha kaliteli işçilik.
Bunları aştığınız zaman makinanızdan almayı gerçekten düşünüyorum. Piyasada Fiyat/Performans açısından ilklerde olabilirsiniz. Deneyin, çözün bekletmeyin bizleri.

felat

🌱Yeni Üye🌱
ben almayı düşünüyorum. fiyatlar için irtibata geçecem. sitenizde fiyatları bulamadım. Bana 250lik bir mkina lazım. bu ekonomik kriz ortamında iç ve dış baskı için kullanmak istiyorum. tıkanma sorununu aşarsak iyi olur. selamlar

siberturc+

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dostlar kafa tıkanma xaar kafalarda çok olur...

kafa tıkanmanında farklı nedenleri vardır

Bakımı eğer pis bakılıyorsa o makinanın kafası tıkanır
eğer ortam ısısı normal makinan ın ısısına göre ayarlanmamışsa kafa sorun çıkarırı
voltajınız düşükse kafa ateşlemede sorun yaratır..

Kafa tıkanması kullanıcıdan da kaynaklanır..

Ama alıcaksanız eğer spectra modelini düşünün

orange

🌱Yeni Üye🌱
ben troy jetten şaşmam teknik servis ve baskı kalitesi bakımından çok ideal ve kaliteli bir makina en azından ne olursa olsun TÜRK MALI yeter artık elin çinlisine yedirdiğimiz paralar bence ama yinede herkezin fikirlerine saygılıyım 1 ay teknik servis beklemek isteyen arkadaşlar varsa çin malını almaya devem edebilirler.

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
ben troy jetten şaşmam teknik servis ve baskı kalitesi bakımından çok ideal ve kaliteli bir makina en azından ne olursa olsun TÜRK MALI yeter artık elin çinlisine yedirdiğimiz paralar bence ama yinede herkezin fikirlerine saygılıyım 1 ay teknik servis beklemek isteyen arkadaşlar varsa çin malını almaya devem edebilirler.

1 Ay Çinden servismi bekliyorsun..
Türkiyedeki servisler.. Firma ile problemin yok ise seni 1 ay bekletmezler...

Kolay gelsin...

birolbirinc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hani sadece soru olsun diye sorucam üzerindeki step motorları yerli üretimmi ithalmi. sürücü ler ( üzerindeki step motorlaraı kumanda eden kart. onudamı tr de üretiiniz) kafalar zaten ithal. muhtemelen kasayı trde üretiyorsunuzdurki muhtemelen kalıp halinde parçalar çindne gelip montajlaması burada yapılıyordur. buraya kadar gerçekleri söyledim. kendi argesi yoksa yenilikçi herhangi bir şey yoksa ( pas çizgilerini dekode edip kafa trim ayarlarını otomatik yaptıramıyorsanız bence çokta değişen bir şey yok kaç adet. servis elemanınız var. hangi durumlar da hangi parçalar ne kadar süre garanti kapsamında ayrıntılı bilgi verebilirsen. ben makinamı yenilemeyi düşünüyorum. en azından aklımdaki firmalardan bir taneside troya jet olur. ama yerli üretim dediğinizde yukarıda saydığım ana parçarın pek çoğunu kendiniz üretmeniz gerekir ki bence bu çook maliyetli bir iştir.

yıldızreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
evt birol arkadaşım şimdi tek tek yanıtlayım sorularını dünyanın en iyi arabasında bile kendi ürettiği lastikmi var yoksa herhangibir lastik firmasındanmı alıp takıyor.yada hangi uaçak fabrikası yakıtını kendi üretiyor.yada her araç kendine göre buji üretiyormu tabi değil
bizim makinede böyle ben işi gücü bırakıp motor sürücüsümü yapcam japon yapmış alıp takıyorum kafayı spectra yapıyor yada xaar ne yapalım şimdi 1 milyar dolar para yatrıp kafamı yapalım yani.vutek kafasını kendimi yapıyor.
ama haksızlık etme bu makinede türk insanın emeği var mühendisiliği var alın teri var

yıldızreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
servis meselesine gelince nerde olursan ol 24 saat içinde servis garantisi veriyorum yeterlimi sence ayrıca kafa dahil 5 yıl garanti veriyorum detayları bana sorabilirsiniz arkadaşlar ötesi varmı daha sen makineden hayalindeki şeyleri bekliyorsun ama bu baskı makinesinde böyle bi şey olmaz velevki yaptım dedimki 150,000 usd alırmısın o zaman burda fiyat ve kaliteli baskı ve hız denklemi var bunların hepsini düşünmek lazım çok iyi arabalar var ama her şey düşünülmüş bizim memlekette kaç taen satılıyor.bizim amacımız herkeze satmak . evt arkadaşlar bu konularla alakalı yorumlarınızı bekliyorum

birolbirinc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu kullandığım 2. makinem 3. sünüde almaya niyetliyim daha öncede digital kartlar üzerine çalıştım o yüzden başıma gelenlerden sonra istemez sorar hale geldik bu soruları. makina alırken konuşulan binlerler konuşup. onlarla toplayıp o şekilde alıyoruz hal böyle olunca soracağımız sorular çok oluyor seni kızdırdıysam özür dilerim

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
haklısın arkadaşım parçaların çoğu yabancı menseeli dediğin gibi kasa yerli imalattt diğer parçalara gelince
servo motor panasonic(kendi içerisinde encoder sistemi bulunduğu için harici bi encoder yok dolayısıyla oldukca sorunsuz ve müthiş hızlı) - ana kart ve kafa kartları çin (ama bildiğim kadarıyla amerikan patentli çin üretimi) - malzeme açma ve toplama motorları mako (tofaş ve renault silecek motorları) - lineer ray yerli üretim - diğer boya tankları - hortumlar - filtreler uzak doğu - emin değilim ama kayıştaa italyan olması lazım

kısaca söylemek gerekirse toplama bir makineee ama zaten trde çoğunlugu yerli parçalardan bi makine yapmak çokta mümkün değil çünki yerli malı kaliteli bir servo motorumuz solvente dayanaklı hortum filtre vs.miz yok peki bunlar yapılamazmı kesinlikle yapılır kendi anakartımızı bile yaparızzz ama sanırım ozman makine bu fiyatlarda olmasss :)

ben yaklaşık 9 aydır troyjet xaar 128plus 320m - 720 dpi kullanıyorumm baskısı oldukca iii öle dedikleri gibi tıkanma problemi falan yasamıyorum makineyi hiç durmadan 36 saat çalıştı 1 m2 bile fire wermeden baskıyı tamamladı çin menseili makinelere göre en büyük awantajıı sürekli üretim yaptıkları için sürekli yedek parça mevcut ve gerçekten makinenin her yerine hakimler bana hiç servise gelmediler 1 kere problem yasadım onuda telefonla anında çözdüler eksiklerine gelincee işcilik biras zayıff - boya pahalı ancakk kalitesi çok çok iiyi - önde ve arkada rezinstans ısıtıcılar war bazen yetersiz kalıyoo ön tarafta fanlı kurutmada olsa ii olurdu - makinenin bütün kumanda kontrolleri sol taraftaa sağ tarafada konulabilirdi özelliklede (cheknozzle orjin ve suction butonları)

GENEL OLARAK İİYİ BİR MAKİNEE ALAN PİŞMAN OLMAZZZ

cinici

🌱Yeni Üye🌱
ben milastaki ajansımızda bu makinayı kullanıyoruz.320 cm zaar kafalı bi makina çok memnunuz pratik hızlı diğer makinelerle kıyasladım programı çok anlaşılır.makinanın ince ayarları yaklaşık 20 dk sürüyor tam ayarları servis yaptıktan sonra cam gibi basıyor.servis ekibi acildurumlarda 1 gün içinde geliyor.7 ay oldu kullanalı ufaktefek sorunlar haricinde birde boya isteğinde firmayı ararsınız o kadar yani. makinanın programındaki bütün baskı seçenekleri sorunsuz kullana biliyorsunuz.başka birşey söylemeye gerek yok.ayrıca yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı.

tonyukuk25

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.erzurumreklam.net
spectra bende var,
rakım 2000
hava -25
buradan izmir 1800km
5 aydır troyjet kullanıyorum baskı kalitesi oldukça iyi
1defa servis ihtiyacı hissettim ertesi gün yanımdaydılar, üstelik akşamdı aradığımda..

teşekkürler Troy..

yıldızreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
evt arkadaşlar görüldüğü gibi çok sorunlu bi makine değil
üzerindeki kartları filan türkiyede tabikş yapılır ama bu işe yatırım yapmak arge yapmak gerekir işte o zaman gerçekten bu fiyatlara satılmnaz makine ama şundan emin olun
bizim taleplerimiz doğrultusunda her şey yapılıyor. aslında yakından bilenler bilir çok pratik ve kullanışlı bir makline.

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
Xaar zemini izsiz basamaz delikleri çabuk tıkanır.
Spectra zemini problemsiz basar noktaları büyüktür. Delikler xaara göre daha geç tıkanır ama Konica ya göre daha çabuk tıkanır.
Seiko kafa 35pl dir ve delikleri büyüktür. Baskı sırasında çok boya keser.
Konica Minolta 14 Pl en iyi baskı kafasıdır. Zemini problemsiz basar. 14 pl olduğu için baskı kalitesi photo kalitesidir. Delikleri en geç tıkanan kafadır. Boya kalitesi çok önemlidir.

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
Spectra 4 kafalı makinadan ucuz. Xaar 12 kafadan az pahalı. 320 cm.
8 adet Konica Minolta 14 pl kafa kullanıyor. Öyle voltaj ayarı falan yok. 4 pass da saatde 40 metrekare hiç boya kesmeden ruloyu bitiriyor. Sabah makineyi açtığınızda öyle baskıya girebilmek için saatler harcamak yok. Açar açmaz izsiz, dış mekan photo kalitede baskı.
2 sene sonra aynı baskı garantisi. Şuan birçok vutek operatörü bu makineyi kullanıyor. Vutekle aynı hızda ondan daha kaliteli ve fiyatı 5 te biri.
Maxima gerçek solvent kullanıyor.

kütükcü

🌱Yeni Üye🌱
TROYJET SATAN YILDIZ REKLAM IN YAZISI
evet arkadaşlar vedat kardeşimiz epeyce sallamış öncelikle istediği parçayı bedava almak istiyor varmı böyle bir şey.Adem konusuna gelince biz makineyi kontrol etmek ve bakım yapmak için kaç defa gittik fakat bi şekilde vedat bey bizimle ilgilenmedi işim var dedi kapıyı suratımıza kapattı.Telefon ettik sorunun varmı diye yok dedi yazılı faks çektik sorujn varsa lütfen belirtin diye maalesef buda yok.Adem teknik servis olarak senin işini görüyormu olay bu sana ne mühendis mi yada başka bi şeymi.Senin reklamcılık yapman için yada operatörlük yapman için mesleki yeterliliğin varmı bunu da konuşalım.Ayrıca şu anda 85 adet TROYJET makine çalışıyor senden başka varmı şikayeti olan.Millet bozuk maine ilemi baskı yapıyor yani.Lütfen arkadaşlar bazı şeyleri yazarken iyi düşünelim
tekrar altını çiziyorum parça ücreti intendi diye bunlar yazılıyor ne yapacaktık hayrımıza parçamı vereceğiz sana bedava.Sorusu olan varsa beni arayabilir.
ELİT REKLAMIN DA CEVABI
epeyca sallamış parçayı bedava almak istiyor diyor tamamen yalan şu anda kendilerini akılları sıra temize çıkartmaya çalışıyorlar tabiki bedava parça almak diye bişey olamaz ben troyjetin ortağı falan değilim ve ayrıca bana 2 ay o parçaya yok dediler ne bedeva alması üretici firmanın elinde parça bile olmuyor ki parçayı koskoca TROYJET bulamıyor ellerinde parça bulundurmaktan acizler ondan sonrada parçayı bedavaya almak istiyor diyorlar
ankaradaki reklamcı arkadaşlar bilir ROTEKS MAT SEZGİ BEY VAR oda bu konuların içinde bu konu hakkında bilgi almak isteyen olursa onada sorabilirler.
Adem konusuna gelince benim makineme 1 kere geldi ondada güven vermediği için makineye işin açığı dokunturtmadım.Bana yazılı fax çekmişler erkekler se çekmiş oldukları yazılı faxıN dökümanını çıkartsınlar (AYRICA BENİM FAX MAKİNEM YOK)
Şimdi gelelim Makine operatörlerinin belgelerine arkadaşlar sizde araştırırsanız sevinirim makine operatörlerinde belge olması gerekiyormu gerekmiyormu
Ayrıca Adem 2 Sene öncesinde benim işimi görmüyordu şimdide göreceğini zannetmiyorum
benim belgemi sormuşsun piyasanın %80ninin olmadığı gibi benimde belgem yok varsa yapacağin bişey elinden geleni ardına koyma HODRİ MEYDAN

ALTINI BENDE ÇİZİYORUM troyjet almadan önce
ROTEKKSMAT sezgi bey dende bilgi alabilirsiniz bu makineyi ondana satın aldım ve bana sattığı Troyjetin ilk ve son makinesi oldu benim aylardır ne çektiğimi bana neler çektirdiklerini ondan da sorabilirsiniz 0535 879 82 84 buda benim numaram daha geniş açıklamada yapabilirim
Ayrıca şu parçaya gelelim ilk istedğimde 2 ay yok dediler o 2 aydaki zararımı siz düşünün
2 ay sonra geldi 200 dolar dediler
benim o parça İÇİN İSTANBUL REKLAMDAN fiyat aldığımı söylediğimdede parça fiyatı biranda 60 dolara düştü ( YERSE PAZARI BUDA )
TROYJET FİRMASI BU YAZILARIMDAN DOLAYI BENİ AVUKATA VERECEĞİNİ SÖYLÜYORDU SİZ BENİ AVUKATA VERİN BENDE SİZİ SANAYİ BAKANLIĞINA
BEN SİZDEN SADECE ÜRETTİĞİNİZ BU MAKİNENİN ARKASINDA DURMANIZI İSTEDİM VE OLAYI BURALARA KADAR SİZ GETİRDİNİZ BEN BUNDAN SONRASINDA HAKKIMI ARAYACAĞIM VE BAŞKA ARKADAŞLARINDA ZARAR GÖRMEMESİNİ SAĞLAYACAĞIM

kütükcü

🌱Yeni Üye🌱
evet arkadaşlar vedat kardeşimiz epeyce sallamış öncelikle istediği parçayı bedava almak istiyor varmı böyle bir şey.Adem konusuna gelince biz makineyi kontrol etmek ve bakım yapmak için kaç defa gittik fakat bi şekilde vedat bey bizimle ilgilenmedi işim var dedi kapıyı suratımıza kapattı.Telefon ettik sorunun varmı diye yok dedi yazılı faks çektik sorujn varsa lütfen belirtin diye maalesef buda yok.Adem teknik servis olarak senin işini görüyormu olay bu sana ne mühendis mi yada başka bi şeymi.Senin reklamcılık yapman için yada operatörlük yapman için mesleki yeterliliğin varmı bunu da konuşalım.Ayrıca şu anda 85 adet TROYJET makine çalışıyor senden başka varmı şikayeti olan.Millet bozuk maine ilemi baskı yapıyor yani.Lütfen arkadaşlar bazı şeyleri yazarken iyi düşünelim
tekrar altını çiziyorum parça ücreti intendi diye bunlar yazılıyor ne yapacaktık hayrımıza parçamı vereceğiz sana bedava.Sorusu olan varsa beni arayabilir.
ELİT REKLAMIN DA CEVABI
epeyca sallamış parçayı bedava almak istiyor diyor tamamen yalan şu anda kendilerini akılları sıra temize çıkartmaya çalışıyorlar tabiki bedava parça almak diye bişey olamaz ben troyjetin ortağı falan değilim ve ayrıca bana 2 ay o parçaya yok dediler ne bedeva alması üretici firmanın elinde parça bile olmuyor ki parçayı koskoca TROYJET bulamıyor ellerinde parça bulundurmaktan acizler ondan sonrada parçayı bedavaya almak istiyor diyorlar
ankaradaki reklamcı arkadaşlar bilir ROTEKS MAT SEZGİ BEY VAR oda bu konuların içinde bu konu hakkında bilgi almak isteyen olursa onada sorabilirler.
Adem konusuna gelince benim makineme 1 kere geldi ondada güven vermediği için makineye işin açığı dokunturtmadım.Bana yazılı fax çekmişler erkekler se çekmiş oldukları yazılı faxıN dökümanını çıkartsınlar (AYRICA BENİM FAX MAKİNEM YOK)
Şimdi gelelim Makine operatörlerinin belgelerine arkadaşlar sizde araştırırsanız sevinirim makine operatörlerinde belge olması gerekiyormu gerekmiyormu
Ayrıca Adem 2 Sene öncesinde benim işimi görmüyordu şimdide göreceğini zannetmiyorum
benim belgemi sormuşsun piyasanın %80ninin olmadığı gibi benimde belgem yok varsa yapacağin bişey elinden geleni ardına koyma HODRİ MEYDAN

ROTEKKSMAT sezgi bey dende bilgi alabilirsiniz bu makineyi ondana satın aldım ve bana sattığı Troyjetin ilk ve son makinesi oldu benim aylardır ne çektiğimi bana neler çektirdiklerini ondan da sorabilirsiniz 0535 879 82 84 buda benim numaram daha geniş açıklamada yapabilirim
Ayrıca şu parçaya gelelim ilk istedğimde 2 ay yok dediler o 2 aydaki zararımı siz düşünün
benim o parça İÇİN İSTANBUL REKLAMDAN fiyat aldığımı söylediğimdede parça fiyatı biranda 60 dolara düştü ( YERSE PAZARI BUDA )
TROYJET FİRMASI BU YAZILARIMDAN DOLAYI BENİ AVUKATA VERECEĞİNİ SÖYLÜYORDU SİZ BENİ AVUKATA VERİN BENDE SİZİ SANAYİ BAKANLIĞINA
BEN SİZDEN SADECE ÜRETTİĞİNİZ BU MAKİNENİN ARKASINDA DURMANIZI İSTEDİM VE OLAYI BURALARA KADAR SİZ GETİRDİNİZ BEN BUNDAN SONRASINDA HAKKIMI ARAYACAĞIM VE BAŞKA ARKADAŞLARINDA ZARAR GÖRMEMESİNİ SAĞLAYACAĞIM

kütükcü

🌱Yeni Üye🌱
ELİT REKLAMIN DA CEVABI