Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tual sanat evine yapmış oldugum logo ve kartvizit çalışmam

lance

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
TUAL SANAT EVİNE HAZIRLANMIŞ KARTVİZİT & LOGO ÇALIŞMAM
ufa6a.jpg

Benzer konular

d_ile_k

🌱Yeni Üye🌱
Başarılı bir çalışma olduğunu söylemek zor. İlk etapta dikkati çeken font, çok bilindik bir içecek firmasının kurumsal fontudur. Her ne kadar, loki font vb adlarla ücretsiz kullanımları olsa da, fontuyla özdeşleşmiş bir markayı yine ticari amaçlı başka bir mecrada kullanmak yanlış. Logo olarak tasarlanmış bir şey malesef göremiyorum. Logo kurumun, markanın kimliği ifade eden, eşsiz bir enstrümandır. Çeşitli vektörler kullanmışsınız sadece.

lance

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
başarılı bir çalışma olduğunu söylemek zor. Ilk etapta dikkati çeken font, çok bilindik bir içecek firmasının kurumsal fontudur. Her ne kadar, loki font vb adlarla ücretsiz kullanımları olsa da, fontuyla özdeşleşmiş bir markayı yine ticari amaçlı başka bir mecrada kullanmak yanlış. Logo olarak tasarlanmış bir şey malesef göremiyorum. Logo kurumun, markanın kimliği ifade eden, eşsiz bir enstrümandır. çeşitli vektörler kullanmışsınız sadece.

yorumunuzu bir yorum olarak degılde bır yardımcı kaynak olarak alıyorum ilginizden dolayı çok teşekkür ederim :)

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
fontları sadeleştir. koyu kısımdaki arkaplan texturu kaldır ve çiçek resminide kaldır daha iyi olur.

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
hocam fontlar olmamış hemde hiç çok uyumsuz duruyorlar birde sanat evi derken "i" harfinin noktası neden düzgün gözükmüyor... fazla hoş olmamış açıkcası başarılarınızın devamını dilerim...

vulturemess

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gurkanweb.com
Logo olarak pek bişey göremedim ama , kartvizit'in görünümü Çok klas . Arka yüz çok karışık olmuş yalnız, biraz daha sadeleştirirsen veya gradient olarak önyüzüne benzeyen renkler kullanırsan tabir-i caizse "cuk" diye oturucak :)

lance

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
degerli yorumlarınızı dikkate alıcagım göstermiş oldugunuz lgden dolayıda teşekkür ederim