Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Turizm acentası ile ilgili bi afiş çalışması - Eksiği Fazlası Nedir?

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sizce eksik fazla olması gerekenler neler?

001qx4.jpg

Benzer konular

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
once çalışmanızın içeriği hakkında bilgilendirseydiniz sonra eksiği fazlası hakkında yorum yapabilirdik yani bakışda bir photoshop çalışması dekupe ve maskdan ibaret bir çalışma ne oğrenmek istiyorsunuz anlayamadım

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
Haklısınız. Turizm acentası ile ilgili bi afiş çalışması. Alta firma bilgileri girecek

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel bir kolaj ancak mevlevi caminin yanına gelse sahilde oturan insanların yerine ve biraz daha ortaya yaklaşsalar ,kanonun geliş yönü tam tersi olabilir.
eline sağlık.

kolcakpasa

🌱Yeni Üye🌱
sonuçta afiş her tür insana hitap etcek ve reklamlarda herkesimin anlayışına görüşüne dikkat edilir. camii arkası dönük bikinili bi bayanla reklam anlayışına uygun durmamış.

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
dikkat edeceğim eleştrilerinize

fearles_0764

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle emeğinize sağlık ama çalışmada bence resim çatışması var sema yapan biri, cami ve çıplak bayan bir arada gitmemiş saygılar...

mehmet-im

🌱Yeni Üye🌱
bende aynını dicektim ya cami dursun yada bikinili bayan.ikisi bi arada tepki alabilir sonucta müslüman bi ülkedeyiz.en azından coğu kesimin tepkisi bu olcak

delibadi

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel çalışma ama arkadaşın dediği gidi camiler ve bikini bayan resmi hoş değiil aynı anda

kerrigan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel olmuş. Yazılar eklenince daha da güzel olur herhalde. Afiş yurtdışında kullanılacaksa cami bikinili bayan resimlerinin bir sorun yaratacağını zannetmiyorum. güneş, kum, deniz, otantiklik, eğlence... resimler amaca uygun olmuş.

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
bence burda bi uyumsuzluk var.uzaktaki resim küçük olur mesela sema yapan biraz daha küçük ortadaki resimde daha büyük olabilirdi.ilk baktığımda bunu gördüm

gkbrkbykn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu afiş o firmanın sonu olur gibi:) arkası dönük bir bayanla caminin birlikte kullanılması hiç hoş olmamış.

elifreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben olsam kadını koymazdım.kadın haricinde güzel.
görüyorumki bir çok kişide aynı fikirde .
değerlendir sen bu kadın işini:)

H.gerikaya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlara katılıyorum çok tezat şeyler var en azından o çıplak tek kadın yerine tatil yapan bir aile olsa daha yumuşak bir geçiş olur

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlara katılıyorum çok tezat şeyler var en azından o çıplak tek kadın yerine tatil yapan bir aile olsa daha yumuşak bir geçiş olur

Tabi bunun yanında kenarda karpuz kesen, yağmurda kullandığımız şemsiyelerle oturanlar daha mantıklı..
Arkadaşlar; kullanılan kadın ve plaj görselleri hariç diğerleri havada kalmıyormu?
* Kıyıda rafting, ilginç,
* 10 metre ileride 1 cami..
* Antik sütunlar..

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
Semazenle o bayan bir arada gitrmemiş