Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

turizm firması broşür

selimArslanoğlu

🌟Usta Tasarımcı🌟
LmZm1.jpg

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Aşırı kalabalık bir çalışma yapmışsınız. Bu tür çalışma hem gözü yorar hem de tüketicinin aklında karışıklıklara yol açar. Örneğin arka sayfada yer alan taşımacılık firmalarına ilişkin logoların altına bilet tedariki için ayrıca ikon yerleştirmeniz karışıklığa yol açmış. Ayrıca logoların yerleşiminde birbirlerine yakın oluşları gözü yoruyor. Yurt dışı tur organizasyonunda sadece Dubai- Mısır ve sonuncusu Mescid-i aksa mı tam anlayamadım ama yine güney ya da dini ağırlıklı bir seçim olmuş. Firmanın yurtdışında hangi ülkelere yönelik hizmet verdiği kısıtlanmış bu şekilde. iç sayfa orta kırımda kullanılan spotta size kelimesinden sonra virgül kullanımı gerekiyor. Yine spotta planlıyoruz kelimesinden sonra iki nokta gerekiyor ve cümle bitişinde üç nokta kullanımı gereksiz. Spotlarda genel olarak ya noktalamayı tamamen kaldırmak ya da kurallı noktalama yapmak uygun olur. İç sayfa ilk kırımda "İnanç truizm" yazılmış doğrusu "inanç turizmi" .iç sayfa 3. kırımda "Termal otel kaplıcalar" da araya "ve" bağlacı istiyor gibi. Bu tür aksaklıkları giderek çalışmanızı revize ederseniz daha başarılı bir iş ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

omerh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
"Erkan ERGEN"nin tespitleri gayet yerinde... birde ben ön kapakta takıldım biraz. zemindeki lacivert zemini bütünlük sağlaması amacıyla resimleri kesmişsin ama üst resimle alttaki resmin birbirine geçişi kalmamış. tamemen bağımsız iki resim gibi durmuş göze hoş gelmiyor. gayet iyi düşünmüşsün zeminden renk kullanarak bağlantı kurmayı ama uygulamada sıkıntı var bence... orayı tekrar değerlendir bence...

eline sağlık kolay gelsin