Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Turizm Rehberi (Kapak)

Grafoza

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
n76716787811246532215cd4.jpg

turizm rehberi icin yapmis oldugum kapak. kendi dusuncemden uzak olan bir kapak oldu ancak tasarim hakkinda dusuncelerinizi amak istiyorum. ayrica kapagin psikolojik olarak biraktigi ilk izlenimi merak ediyorum. simdiden tesekkurler...

Benzer konular

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu yazı ağvada geçiren biri olarak ağvada resim olarak koyulabilecek çook çook güzel kareler var..bence bunlar çokda ağvayı belirtmemiş herhangi bir yer gibi durmuş..yani ben resimlere bakıp içimden kalkıp bi gidiyim demem. 2.si çiçeği koyma bence yada kenarlarının geçişleri çok sert olmuş biraz daha soft bi geçiş yapabilirsin bence..başarılar

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

turizm rehberi icin yapmis oldugum kapak. kendi dusuncemden uzak olan bir kapak oldu ancak tasarim hakkinda dusuncelerinizi amak istiyorum. ayrica kapagin psikolojik olarak biraktigi ilk izlenimi merak ediyorum. simdiden tesekkurler...[/QUOTE]

Tasarım nerde bana bunu anlatırsanız sevinirim..Resimleri seçili alanda yan yana koymak tasarımmıdır?

Grafoza

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tasarım nerde bana bunu anlatırsanız sevinirim..Resimleri seçili alanda yan yana koymak tasarımmıdır?

oncelikle uslubunu hic begenmedim saygisizlik yapiyorsun. calisma bu sekilde istendi, bende yaptim. goz alici olmadiginin bende farkindayim. yorum bekledim seviyesizlik degil.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
oncelikle uslubunu hic begenmedim saygisizlik yapiyorsun. calisma bu sekilde istendi, bende yaptim. goz alici olmadiginin bende farkindayim. yorum bekledim seviyesizlik degil.

:p Yorum yapmamız için ortada Senin deyiminle bir tasarım var! Üslubumu beğenmediğin için sana saygısızlık yaptığımı düşünmende yoruma açık olmadığını ortaya koyar..Ben sana olmamış, bune, nasıl iş bu ya diye bir şey demiyorum..Senin deyiminle tasarımın nerde olduğunu soruyorum..Göz alıcı veya albenisi olmayan bir işi seninde kabullenmene rağmen, ben hala bu işin içinde tasarımın nerde olduğunu sorarak belkide kendi seviyemi düşürüyorum..
Aferim arkadaşım harika olmuş..Tasarım! larını, umarım tasarım nedir? diye bir araştırma yaptıktan sonra iş, ad, veya bir sıfatlandırma içinde sunman dileklerimle..

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşım biraz daha üzerinde çalışmalısın fotograf secimin çok iyi olmalı kapakta ve diyer sayfalarda ki al benisi olsun arkadaşım biraz daha çalış arkadaşım...Başarılarr..