Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

türk milli takımı

ecenur87

🌱Yeni Üye🌱
Türk milli takımını halkımızın desteklediğini anlatan bir reklam çalışması yapmanız istense nasıl bir reklam yapardınız. fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

Benzer konular

segahman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Türk milli takımını halkımızın desteklediğini anlatan bir reklam çalışması yapmanız istense nasıl bir reklam yapardınız. fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

konu çok güzel milyonlarca fikir çıkabilir ortaya da, çalışma ne şekilde olucak? reklam filmi, afiş v.s. nedir?

Frankfurt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Önce Türk Halkini sembolize eden nesneleri düsünürdüm. Ve sonrada büyük bir milletin dünya üzerindeki hakimiyetini nasil cizgilerle insanlara anlatabilmenin yolunu ! Ve sonrada aklima ilk gelen seyin su olduguna yürekten inanirdim : Türk Milleti, Türk Milli Takimini sartlar ne olursa olsun her zaman desteklemis.. Desteklemektedir.. Ve her zamanda destekleyecektir. Ve bunu Türk Milli Takiminda oynayan futbolcularinda yürekten bildiklerine ve inandiklarina eminim.... Bir reklamci olarak... Ve bu tarz bir reklam kampanyasinin hic bir zaman yapilmayacagindanda cok cok eminim..

En icten saygi ve sevgilerimle.

Onurhan