Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Türkçe anlatımlı 3dsMax kitabı

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
Türkçe anlatımlı 3dsMax kitabı, beğenenler beğenmeyenler yorum yazsın lütfen ne derece işinize yarayacağını bilmek istiyorum

Benzer konular

emirkhan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.adobe.com
sanirim burada anlam karmasi oldu linki yeniliyor fakat link icerigindeki ftp yi yenilemiyor dolayısıyla bizim linke giremedigimizi saniyor olabilirsin. Biz linki yenile derken yeni bir link ver yani calisan bir link ver demek istiyoruz. verdigin linke tıkla bakalim rappid de ne yazıyor :))) ERRORRRRRR

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
arkadaşlar arkadaş rapide yüklerken sorun çıkmış olabilir lütfen kınamayın aynı şey yarın öbür gün sizinde başınıza gelebilir buyrun size 340 sayfalık bir 3d max kitabı pdf biçiminde alıntıdır link aşağıda:
RapidShare: Easy Filehosting

mtn2000

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler. link çalışıyor 17.07 21 01 09 itibariyle

emirkhan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.adobe.com
link için teşekkurler - asla kınamadim yanlış anlaşıldıysa üzgünüm farklı bir yönden baktim sadece

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
sanirim burada anlam karmasi oldu linki yeniliyor fakat link icerigindeki ftp yi yenilemiyor dolayısıyla bizim linke giremedigimizi saniyor olabilirsin. Biz linki yenile derken yeni bir link ver yani calisan bir link ver demek istiyoruz. verdigin linke tıkla bakalim rappid de ne yazıyor :))) ERRORRRRRR

Siteye konulan linkler ebediyen kalıcak diye bir kaide yok belli bir zaman sonra bir şekilde iptal oluyor

marol

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok teşekkürler şimdi indirmeye başladım umarım birşeyler öğrenebilirim bu kitaptan. Ellerine sağlık :)