Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Türkü Gecesi afişi

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
trkgecesicopycg5.jpg

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
PAylaşmaya çalıştığınız resimi sanırım rgb ye çevirmediniz.

evrenk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
türkü diyince akla gelen ilk meteryal saz ondan sonra mikrofon.
afişte kullanmış oldugun mikrofon genelde türkü kültürümüzde kullanılan mikrofon modeli degil.

dorukan

🌱Yeni Üye🌱
kusura bakma ama hocam eleştirmek isterim ama çok fazla eksik ve uyumsuzluk var bence kaliteli afişleri incele ve mantıklarını kapmaya çalış çok amatör bir çalışma

evrenk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kusura bakma ama hocam eleştirmek isterim ama çok fazla eksik ve uyumsuzluk var bence kaliteli afişleri incele ve mantıklarını kapmaya çalış çok amatör bir çalışma

kaliteli afişteki kasıt 170 gr kuşe kagıt üzerine cmyk baskı ve selefonlu halimi ?

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende anlamadım açıkcası gözüme ilk batan hata kadraj hatası olan bağlama fotoğrafı ve o kullanılan mikrafon "evrenk arkadaşımızda benim düşüncemi yukarıda açıklamış zaten". Ama bu hatalardan dolayı çalışmaya amatörce denmesi biraz abest oldu sanırım. Yani forumda görülen diğer vasat işlerden olmadığı kanısındayım tabiki arkadaşın afişi biraz daha geliştirmesi ve yapılan çalışmada gelişime sebep olacak olan olumlu yorumları izlemesi gerektiğini düşünüyorum...

color

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarım basit ama etkileyici olmuş, ama türkü gecesi fontunu ben begenmdim diyebilirim..

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
sazı arka zeminde tramlasan, mikrofunu kullanamsan yada başka bişey kullanasan daha iyi olurdu kanımca azıcıkda vectorel türk motifi kullansan tam süper olacakmış

hakan_turmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renk cümbüşü yumuşak ve göze yormuyor.fakat yerleşimler hoş değil.
Hocam kullandığın font da ii olmamış.Bencede yukarıdaki arkadaşımın belirttiği gibi türk motifi kullanman daha etkileyici olurdu.Emeğine sağlık.

samirasu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sanırım arkadaşların basit açıklamasından kastettikleri sade oluşu.Bence verilmek istenen mesaj net bir biçimde sade olarak yansıtılmış.Emeğinize sağlık.

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için.Çok özen göstermeyişimin sebebi kendi cafemde düzenlediğim bir gece olması sanırım :) font konusunda haklısınız ve türk motifleri daha da renk katabilirdi.teşekkür ederim...

serhatkaya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mikrofon türk sanat müziklerine yatkın bir mikrofon ayrıca saz ı gereğinden fazla patlatmışsın. ayrıca mekana ait iletişim bilgileri de yok. onları koyduğunda ne hal alacağını görmek isterdim :)

AkEsinti

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten çok her yönüyle çok güzel bir çalışma bu adam iişi biliyor renkler tam türkü gecesine uygun limonunda yazı fontlarıda tebrikler

halilaydin_46

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.halilaydin.net.tr
güzel bana bir tane web sitesi için tasarım yapılacak nasılmı web tasarıma koyacam yani siz sadece tasarımı cizeceksiniz bana bir tane örnek hazırlarmısınız süt fabrikası için halilaydin_46@************ msn ve mail bekliyorum tek sayfa olcak yani bir sayfa

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bende anlamadım açıkcası gözüme ilk batan hata kadraj hatası olan bağlama fotoğrafı ve o kullanılan mikrafon "evrenk arkadaşımızda benim düşüncemi yukarıda açıklamış zaten". Ama bu hatalardan dolayı çalışmaya amatörce denmesi biraz abest oldu sanırım. Yani forumda görülen diğer vasat işlerden olmadığı kanısındayım tabiki arkadaşın afişi biraz daha geliştirmesi ve yapılan çalışmada gelişime sebep olacak olan olumlu yorumları izlemesi gerektiğini düşünüyorum...
Amaca hizmet etmiş..Anlatılmak istenenianlatıyo.Bir türkü gecesi için ne bekliyosunuz..

artgrafik2

🌱Yeni Üye🌱
banada saz resmi lazım afişteki resim çok güzelmiş var mı saz resmi olan acaba benzer bir çalışma yapmam gerekiyor.

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Daha arabesk bir fon ve font kullanabilirdin bence...