Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tüsiad Logo Tasarımı

Burak AYDOGMUS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.taximpro.com
Bize zorlu vakitler yaşatan Tüsiad'ın o muhteşem ünlü yarışmasına bende katıldım ve gönderdiğim logo..

Yorumlarınızı Bekliyorum..

56061077.jpg

Yorum Yapın Yahu Berbat Olmuş Deyin Rezillik Deyin Renkler Uyumsuz Olmuş Deyin ,
Niye Bakıp Geçiyorsunuz :(:(

Benzer konular

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Renk uyumu iyi, karakter seçimi de fena değil, ciddi ve güvenilir hissi uyandırıyor, d harfinin içindeki lale figürü sanırım Türkiye logosuna atfen yapılmış. Ü harfindeki fabrika figürü de gayet etkili, tek düşündüğüm bu logo 5 cm olduğunda ve 1 metre mesafeden bakıldığında o küçücük figürler algılanabilecek ve gereken etkiyi uyandıracak mı? Sanırım orada bir sıkıntı olacak.

Burak AYDOGMUS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.taximpro.com
@Önder Adem
Yorumlarınız için ilk önce çok teşekkür ederim,
Logoyu 5 cm ye kadar küçültüp yolladım zaten evet herşey belli oluyor fakat 1 metre konusunda birşey diyemeyecem, sanırım o zaman belli olmayacaktır. Lale figürüde sizinde belirttiğiniz gibi Türkiye'yi temsil ediyor. Ben yeşil çevreyi, sanayinin devam ettiğini ve içinde Türkiye olması gerektiğini düşünerek yaptım.

Diğer Arkadaşlarada Yorumları İçin Teşekkür Ederim..

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Renkler gayet uyumlu lakin iş adamları derneği gibi bir derneğe daha ağır renkler kullanılmalı sonrasında çok fazla figür var. Bu tip insanlar sadelikten ve kendini vurgulayacak ufacık bir sembolle kendini ifade edebilmeyi seçerler. Genel olarak çok karmaşık buldum ama inanıyorumki zamanla daha iyi tasarımlar ve görüş açısı yakalayabilirsin başarılar dilerim.

Burak AYDOGMUS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.taximpro.com
@gizli
Evet çok haklısınız renkler konusunda ama onlar logoyu renkli istemediler. Logoyu tamamen siyah beyaz istediler. Karışıklık konusunda aslında o kadarda karışık değil :p :) :) .. Eleştirileriniz için çok Teşekkür Ederim.