Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tuvalet kagidi ambalaji ön ayna tasarimi

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
pufidikgd1.jpg

örnek tuvalet kagidi tasarimlarimdan birisi sizlerle paylasmak ve fikirlerinizle zenginlestirmek istedim calismayi saygilar.

Benzer konular

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
beğendim, güzel çalışma... müsadenle bir eleştiri, altaki şerit tek renk kırmızı olsa kesinlikle çok daha güzel olurdu...

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
güzel iş olmuş eline sağlık ama grafikersininde dediği alt şerite bende takıldım tek renk olması daha hoş olabilir gerçekten kolay gelsin...

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
ne demek fikirleriniz calismaya artı degerler katacaktır herzaman elestirin arkadaslar saygılar

GRAFF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar haklı çalısmadakı renkler genel olarak pastel tonlar şerıt kaybolmuş içerisinde bi soğukluk hıssettım kırmızı olursa sorun kalmayacagını dusunuyorum...

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
onu kirmizi yapsaydik markanin da önüne cikardi birde bu yönden düsünmek lazim :) elelstiriler yapici ve olumlu benim icin ellerinize saglik yorumlar icin

Designer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ladakulubu.com
Yako kardes hos ve algınalabilme özelligini korumus bir tasarim baskisinda problem cıkarmaz fakat alt bantti bencede tek renk kullanirsan daha sevici olur kardesim

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
designer35 kardesim selam... bu calisma basildi paylasmak ve eksiklerini görüp bir dahakilere dikkatli olmak adina yayinladim site sayesinde ama dedigim gibi tüm elestiriler benim icin degerli altın noktacıklardır yorumlar icin ellerinize saglik :)

tıbı

🌱Yeni Üye🌱
bence böyle iyi tek renk yaparsan çok öne çıkar ellerine sağlık

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel olmuş, arkadaşların söylediği gibi kırmızı şerit işi toparlayacaktır... fakat bence kedinin renginide değiştirmelisin...

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
Pufidik Yazısı Çok Renkli Olmuş. Pufidik Üzerindeki Geçişte
Sadece Lacivet ve Sayan Tonlarını Kullanırsan,
Pufidik Yazısının 1mm dışına Stroke verirsen Daha belirgin ve
Hoş gözükeceğinden eminim

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
nazy arkadasim destegin icin tesekkür ederim yorumlarin diger arkadaslarim gibi altin birer nokta benim icin calisma belirttigim gibi basildi ancak diger calismalarda göz önnüde bulunduracagim saygilar

HELİN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kedi çok soluk renkte sanki ama diğerleri iyi

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
grafiking... evet flexible baski tekniğiyle basildi.

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Ben hazirdiginiz tasrımın baskı aşaması ile ilgili bir yorum yapmak istiyorum. Tasarımınıza baktıgımda, kaliteli bir baskı için, en az beyaz dahil 8 renk gibi klise görüyorum. Flekso baskı için, konu tuvalet kagidi ambalaji ise baski maliyeti yüksek çıkaçaktır. Market raflarindaki marka olmus, pahalı satilan tuvalet kagıt ambalajlarin bir çogu 2, 3, 4 renk civari. Bu ürünün digerleriyle rakabete girecegini var sayarsak belki tasarimi güncelemek gerekecektir.

ersintambova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba ben bir etiket baskı operatörüyüm grafikle de ilgileniyorum bu nedenle buradayım söylemek istediğim şey yorumlar ve tasarımın hakkında neden siz grafikerler sadece tasarım ve estetiği düşünüyorsunuz.. bence bastığın tasarımın basımı cok zor ambalaj baskı makinalarına yönelik yaptığınız tasarımları artık ofset ofset mantığıyla yapmayın. derim ben

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben çok beğendim.Gayet hoş olmuş.
Başarılar

muar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende BEDAVA yazısına takıldım
gözümü tırmalıyor
olayı basitleştirmis sanki

blackjck

🌱Yeni Üye🌱
tum yorumlara katılıyorum. zemin tek olmalı. kedinin rengi itici bence. madem bi marka için yüzeyde maskot kullnmak istiosun.. daha sevimli, yumuşak hissi vermeli. kahve yanlış seçim

bi de ; bedava yazısı fazla yayılmış.. bu kadr
emeğine sağlık