Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ufak bi sorun

serseriyok

🌱Yeni Üye🌱
sevgili arkadaşlar elachat adresindeki siteyi öğrenme amaçlı kurcalıyorum. orada ürünlerimiz menüsünde zaten birkaç resim var ordaki resimlerin yerine kendi resimlerimi nasıl yerleştirebilirim.şimdiden teşekkürler

Benzer konular

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Siteyi Swf Decoder programı ile indirmelisin daha sonra fla ya çevirdikten sonra flada libabry i aç değiştirmek istedğin resmin üzerinde çift tıkla daha sonra resmini uptade et..

serseriyok

🌱Yeni Üye🌱
dizaynplus çok teşekkür ederim dostum.böyle basit şeylerle çıkmak istemezdim karşınıza ama acemilik işte.merdiveni adım adım çıkmak gerekiyor.

dizaynplus peki buraya yeni grafikler nasıl ekleyecem.olay bi album gibi bişey. orada küçük resimler var basınca yukarıda buyuk haliyle cıkıyo işte.var olanları değiştirdim ama yenisini nasıl ekleyecem onu bulamadım.incelemek istersen eger
deneme dosya burada

Moderatör tarafında düzenlendi:

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
serseriyok lütfen flood yapmayınız. Mesajınıza birşey eklemek veya düzeltmek isterseniz
edit.gif
butonunu kullanarak mesajınızı düzenleyiniz.

serseriyok

🌱Yeni Üye🌱
kötü bi niyetim yok dostum. ama elimdeki dosyayı inceler de öyle yardımcı olur belki. o yüzden dosyayı ekledim

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Flashta fla dosyan açık iken ctrl+L tuşlarına aytnı anda basarsan karşına kütüphane gelicek burayı biraz kurcalayarak resmini bulur ve simgenin üzerinde çift tıklayarak yeni açılır pencere açmış olursun sağda update tuşunu tıklayarakta yeni resimlerini eski resimlerle değiştirirsin.. ii çalışmalar. senin fla dosyanı inceleyemedim flash programımda bisorun var açamıyorum 2-3 gündür.. iii çalışmalar.

serseriyok

🌱Yeni Üye🌱
dostum teşekkür ederim yardımların ve iyi niyetin için. ben resimlerin yerine kendi resimlerimi bıraktım ama yeni resim ekleyemedim.ord thumb filan var küçük resimler oraya resim bırakıyorum ama orda 12 tane resim var ben 13. nasıl ekleyecem. ekliyorum ama link yok bu sefer.nasıl oraya tıklatıp büyük resmi sahneye çağıracam onu bilmiyorum.