Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ülke genelinde dağıtımı düşünülen broşürüm...reyhani kitap

endlesslife

🌱Yeni Üye🌱
ülke içinde dağıtımı düşünülen broşürüm
henüs tasarım aşaması
yorumlarınızı bekliyorum
teşekkürler

gelinallahiinzj2.jpg

Benzer konular

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
elinize sağlık çok güzel bir çalışma
paylaştığınız için teşekkürler...

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Konuyu nereye çekmişsiniz öyle :)

Arkadaşlar yorum almakta aceleci olmayın...11 saat önce eklenen bir çalışma için çok ön yargılı yorumlar yapmışsınız...Daha dikkatli olun lütfen...

Gelelim çalışmaya;

"Gelin Allah için birbirimizi sevelim" sloganını ,"Gelin, Allah için birbirimizi sevelim" şeklinde, virgül ile ayırarak kullanmalısınız ve yazısının etrafındaki stroke gerek yok.

"Gelin ,Allah için birbirimizi sevelim " sloganı beni düşündürtüyor...Farklı anlamlar çağrıştırabilir sanki...Daha farklı bir ibare denenebilir...

-En üsteki el görsellerinin rengi kötü (ziyaret yeşili çağrışımı yapmasın bence).
-Doku-ten rengi (yani orijinal renk) daha uygun olacaktır...

-Üstteki görselle alttaki 3 görsel arasında kopukluk var... Sloganın oraya sığacak şekilde düzenlenmesi daha uygun olur, böylelikle bütünlük sağlanabilir...

-Bir el diğerine kalp şeklinde bir obje vermiş...Çokta anlamlı değil...Ellerin birbirini tutuyor olması yeterli bence...Sevmediğimiz insanların elini bu şekilde tutmayız değil mi? Zaten sevgi kendini hissettiriyor...

-alttaki kuşlarıda kaldıralım derim.

Şahsi yorumlarım bu yönde...

İyi çalışmalar diliyorum.

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güzel ve anlamlı bi çalışma emeğinize sağlık.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑

Arkadaşlar yorum almakta aceleci olmayın...11 saat önce eklenen bir çalışma için çok ön yargılı yorumlar yapmışsınız...Daha dikkatli olun lütfen...

Gelelim çalışmaya;

"Gelin Allah için birbirimizi sevelim" sloganını ,"Gelin, Allah için birbirimizi sevelim" şeklinde, virgül ile ayırarak kullanmalısınız ve yazısının etrafındaki stroke gerek yok.

"Gelin ,Allah için birbirimizi sevelim " sloganı beni düşündürtüyor...Farklı anlamlar çağrıştırabilir sanki...Daha farklı bir ibare denenebilir...

-En üsteki el görsellerinin rengi kötü (ziyaret yeşili çağrışımı yapmasın bence).

-Üstteki görselle alttaki 3 görsel arasında kopukluk var... Sloganın oraya sığacak şekilde düzenlenmesi daha uygun olur, böylelikle bütünlük sağlanabilir...

-Bir el diğerine kalp şeklinde bir obje vermiş...Çokta anlamlı değil...Ellerin birbirini tutuyor olması yeterli bence...Sevmediğimiz insanların elini bu şekilde tutmayız değil mi? Zaten sevgi kendini hissettiriyor...

yosa' ya katılıyorum eger kap koyacaksan elerin içine daha belirgin anlaşılır bir kalp koymalısın tam anlaşılmıyor bence ama çalışma güzel..

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
alakasız mesajlar silinmiştir
tekrarı halinde uyarı yapılmayacaktır

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Alttaki küçük yazıları kopyala yapıştır yapmışsınız büyük ihtimal alakasız yerden bölünmüş kelimeler var... 2 Ytl olan nedir anlayamadım... Ben ellerin siyah-beyaz olmasından yanayım... Ayrıca kalp değil de kırmızı bir gül daha yakın bu afişin ana temasına... Gül, hem ilahi hem insani sevgiyi çağrıştırır... Slogan bilemiyorum neden güzel değil diyemem ama bilemiyorum... değişmeli bence... iyi çalışmalar.

endlesslife

🌱Yeni Üye🌱

Gelelim çalışmaya;

yapıcı eleştirilerinizden dolayı çok teşekkür ederim. önerileriniz doğrultusunda ilerleyeceğim inş. sağolun...

Alttaki küçük yazıları kopyala yapıştır yapmışsınız büyük ihtimal alakasız yerden bölünmüş kelimeler var... 2 Ytl olan nedir anlayamadım... Ben ellerin siyah-beyaz olmasından yanayım... Ayrıca kalp değil de kırmızı bir gül daha yakın bu afişin ana temasına... Gül, hem ilahi hem insani sevgiyi çağrıştırır... Slogan bilemiyorum neden güzel değil diyemem ama bilemiyorum... değişmeli bence... iyi çalışmalar.

Evet biraz alttaki yazılar alakasız olmuş ve nasıl olduğu görmem açısından bir fikir olsun diye kopyala yapıştır yapmıştım. Sloganın herkesçe anlaşılır olması isteniyor ama belki değişir. görüşlerinizi ilgililerle paylaşacağım inş. Size de çok teşekkür ederim.

çok güzel ve anlamlı bi çalışma emeğinize sağlık.
Sağolun edindiğim fikirleriniz sayesinde daha anlamlı olması için çalışacağım. çok teşekkür.

:iloveyou:

ethemp

🌱Yeni Üye🌱
bence,
alttaki yazıları kaldır
resmi elleri tam görecek şekilde aşağı indir.
kalbi düzelt (yapmacık olmuş)
reyhani ve fiyatını nı aynı sekilde alta al
stroku azalt
yazının arkasındaki otları ve kuşları yine yanın altına gelecek şekilde overlay olarak kullabilirsin.

tabi ki istersen, :)

endlesslife

🌱Yeni Üye🌱
bence,
alttaki yazıları kaldır
resmi elleri tam görecek şekilde aşağı indir.
kalbi düzelt (yapmacık olmuş)
reyhani ve fiyatını nı aynı sekilde alta al
stroku azalt
yazının arkasındaki otları ve kuşları yine yanın altına gelecek şekilde overlay olarak kullabilirsin.

tabi ki istersen, :)

teşekkür ederim genel olarak eleştiriler yorumlar aynı çok verimli oldu kafama kurduğum dizynı çalışcam inş
sağolun...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Evet biraz alttaki yazılar alakasız olmuş ve nasıl olduğu görmem açısından bir fikir olsun diye kopyala yapıştır yapmıştım. Sloganın herkesçe anlaşılır olması isteniyor ama belki değişir. görüşlerinizi ilgililerle paylaşacağım inş. Size de çok teşekkür ederim. iloveyou:[/QUOTE' Alıntı:
Yanlış anlaşılmışım alakasız derken kelimeler alakasız bölünmüş...
sev-gi sevg-i mesala. hani satır yetmeyince alt satıra heceden kesilmeli ya öyle...

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
benim yorumlarıma ne oldu yaa neyse yeniden yazalım eline sağlık...

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Böyle afişlerde birazda amacı gereği ücret yazısı daha küçük ve daha az göze batıcak yerde olmalıdır bence..neredeyse slogondan daha öne geçmiş 2 YTL. onun haricinde zaten gerekli düzeltmeler sölenmiş yukarılarda..