Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ülkemiz için insanlık aranıyor...

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar ben bu resimde Gazze'ye yardım yapılırken kendi kimsesizlerimizi unuttuğumuz için yaptım.

wantedposternf7.jpg

ANIL YÜNCÜ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dbrajans.com
çok basit bir çalışma olmuş.
ocak hazır tava hazır yemeklik malzemeler de hazır sana sadece atşi yakmak kalmış

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Poster Forge ile yapmak zor olmamıştır sanıyorum. :) Güzel düşünmüşsünüz ama en azından şu karakter hatalarını düzeltseymişsiniz. Özel Türkçe karakterler yanlış yazılmış.

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
iddalı bir başlığa göre vasat bi çalışma.anlatmak istediğini biraz daha uğraş vererek tasarlasaydın başlığın hakkını vermiş olurdun diye düşünüyorum.
genede emeğe saygı ellerine sağlık.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlarında dediği gibi biraz boş bi çalışma olmuş bende daha güzel olabilirdi fakar ortadaki resim çok hoşuma gitti
paylaşım için teşekkürler ellerine emeğine sağlık

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Fikriniz gayer güzel. Lakin başlığı dışarıda tutarsak; 1. satır cümlecik, 2. ve 3. satırlardan kopuk duruyor. Fon sanki farklı olsa daha güzel olabilirdi. Bir de bir de arkadaşımız belirtmiş; Türkçe karakterlerde eksiklikler var. Ayrıca anlatım bozukluğu yapmışsınız. Lütfen biraz daha dikkat etmeye çalışalım. Dil becerimizi yeterince kullanamaz isek, düşüncelerimizi aksettiremeyiz. Bu da ya yanlış anlamlara ya da en kötüsü hiçbir manaya gelmeyen sunumlarda bulunmuş oluruz. "Aranıyor" başlığındaki espri gayet iyi. Sizin yaptığınız çalışmayı ben yapmaya çalışsaydım:
Resmi vahşi batıdaki ilanlardaki gibi yerleştirirdim. Onlardaki gibi bir de ödül ibaresi eklerdim. Robot resmi andıran, suçlu olduğu her halinden belli bir robot resim tarzında insan siületi eklerdim. En kötü ihtimalle şunun gibi olurdu:
c2bfe29cd3.jpg

Not: Görsel alıntıdır.

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
Türkçeyi doğru kullandığımı düşünüyorum,nerdfe anlamsızlık olduğunu söyler misiniz?
Evet sizinki daha güzel,öyle bi arkadaşın resmini bulamadığım için koyamadım :D hem bulsaydım bile sizinki gibi uyduramazdım,bilmiyorum çünkü ama tabi öğrencez ileride.
Yorumunuz ve de eleştiriniz için çok teşekkür ediyorum.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Türkçeyi doğru kullandığımı düşünüyorum,nerdfe anlamsızlık olduğunu söyler misiniz?
Evet sizinki daha güzel,öyle bi arkadaşın resmini bulamadığım için koyamadım :D hem bulsaydım bile sizinki gibi uyduramazdım,bilmiyorum çünkü ama tabi öğrencez ileride.

Siz bunu hazır bir yazılım olan PosterForge ile yapmadınız mı? Anlayamadığım neyin yorumunu istiyorsunuz?

Sadgraf

🌟Usta Tasarımcı🌟
sadece fikir güzel,arkadaşlara katılıyorum,bu fikri biraz daha yoğurabilir daha canlı sonuçlar ortaya koyabilirsiniz:) başarılar,teşekkürler.

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
Siz bunu hazır bir yazılım olan PosterForge ile yapmadınız mı? Anlayamadığım neyin yorumunu istiyorsunuz?
ben çalışmamın beğenilmesi veya yorum yapılması için koymadım,ayrıca yorum nerde istemişim?
Ben neden koyduğumuda konumdaki mesajda belirtmişim zaten ;)

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
fikir güzel ama çalışma vasat ne yazıkki..

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟

Neden yanlış anlıyorsunuz ki. Bir fikir beyan etmiş isek demek ki bir eksiklik ya da güzellik vardır çalışmada. Bence gereksiz bir alınganlık içindesiniz. Evet cümlede anlatım bozukluğu var. Dikkatle okuyunuz. Bir de, öğrenmekten bahsederken; bu işi bilenlerin yorumlarını neden hiçe sayıyorsunuz, anlamış değilim. Ben o çalışmayı rastgele google'dan buldum. Eğer bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, burası uygun yer. Ama tavrınız uygun tavır değil. Her ne ise, rica ederim. Bir yardımımız olabildiyse ne mutlu.

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
Neden yanlış anlıyorsunuz ki. Bir fikir beyan etmiş isek demek ki bir eksiklik ya da güzellik vardır çalışmada. Bence gereksiz bir alınganlık içindesiniz. Evet cümlede anlatım bozukluğu var. Dikkatle okuyunuz. Bir de, öğrenmekten bahsederken; bu işi bilenlerin yorumlarını neden hiçe sayıyorsunuz, anlamış değilim. Ben o çalışmayı rastgele google'dan buldum. Eğer bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, burası uygun yer. Ama tavrınız uygun tavır değil. Her ne ise, rica ederim. Bir yardımımız olabildiyse ne mutlu.
kardeş ben bişey demedim ki,yanlış anlamadım sen yanlış anlamışsın,ben senin yorumunu çok beğendim ve de Türkçeye önem verdiğim için nerde hata olduğunu sordum,yanlış bişey yapmadım ki...
Neden beni böyle yanlış anladığı gerçekten anlamadım :S

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
kardeş ben bişey demedim ki,yanlış anlamadım sen yanlış anlamışsın,ben senin yorumunu çok beğendim ve de Türkçeye önem verdiğim için nerde hata olduğunu sordum,yanlış bişey yapmadım ki...
Neden beni böyle yanlış anladığı gerçekten anlamadım :S

Evet ben yanlış anlamış olabilirim, afedersiniz. Ben şeyden dolayı demişimdir; "ben çalışmamın beğenilmesi veya yorum yapılması için koymadım,ayrıca yorum nerde istemişim?
Ben neden koyduğumuda konumdaki mesajda belirtmişim zaten" kısmından çıkarım yapmışım her halde. Gerçi hatırlamıyorum da. Neyse, demek ki yanlış anlaşılma olmuş. Ben size yardımcı olmak istemiştim. Kusura bakmayın :) biraz kargaşa olmuş. İyi çalışmalar...