Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşırsuyu

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Hijix Marka Çamaşırsuyu Çalışması.......

YaAyM.jpg

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel bir çalışma olmuş muratv elinie emeğinize sağlık. :)

Türkçede x diye bir harf yoktur ama nedense türkçe kelimelerde kullanılıyor, bunu da hiç anlamış değilim (taxi, dublex, triplex, extra).
Bu lafım şahsınıza değil muratv :angel: (müşteri istekli olduğu aşikar) sakın yanlış anlamayın sadece burada extra yazısını gördüğüm için paylaşmak istedim.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
"Çamaşır suyu" bildiğim kadarıyla ayrık yazılır. Onun dışında yine şık bir çalışma olmuş. Emeğine sağlık Murat Abi.:)

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Diğer çalışmalarınıza da zaman zaman rastladım.
Çalışmalarınız temiz, amaca hizmet eden tasarımlar. Tebrik ederim.
Ama sanırım zaman içinde bir tarzınız oluşmuş ve ben inanıyorum ki herhangi başka bir ambalaj tasarımı daha ekleseniz, nickinizi görmeden "bu kesin Muratv'nin tasarımı" diyebilirim.
Bu sebeple merak ediyorum ve ürün ambalaj tasarımları dışında da tasarımlarınız varsa görmek isterdim.

Bu çalışma ile ilgili getirebileceğim tek eleştiri, lavanta kokuluda kullandığınız fotoğrafımsı lavanta görseli yerine, çam kokuludaki gibi vektörel ve sadeleştirilmiş bir lavanta çiçeği çiziminin yer alması olabilir.
Ve sanırım kullandığınız zemin Clear Water' ın cam temizleyicisi ile aynı (ki ben Clear Water'da zemindeki o hareketi sevmiştim, kullanılan kuşak dışında)

Ayrıca Özgül arkadaşımızın belirttiği gibi yazım hatası da mevcut

Paylaşımlarınızın devamını dilerim.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
abi yine senden mükemmel bir çalışma, :D herşeyiyle on numara :D

Güzel bir çalışma olmuş muratv elinie emeğinize sağlık. :)

Türkçede x diye bir harf yoktur ama nedense türkçe kelimelerde kullanılıyor, bunu da hiç anlamış değilim (taxi, dublex, triplex, extra).
Bu lafım şahsınıza değil muratv :angel: (müşteri istekli olduğu aşikar) sakın yanlış anlamayın sadece burada extra yazısını gördüğüm için paylaşmak istedim.

"Çamaşır suyu" bildiğim kadarıyla ayrık yazılır. Onun dışında yine şık bir çalışma olmuş. Emeğine sağlık Murat Abi.:)

Diğer çalışmalarınıza da zaman zaman rastladım.
Çalışmalarınız temiz, amaca hizmet eden tasarımlar. Tebrik ederim.
Ama sanırım zaman içinde bir tarzınız oluşmuş ve ben inanıyorum ki herhangi başka bir ambalaj tasarımı daha ekleseniz, nickinizi görmeden "bu kesin Muratv'nin tasarımı" diyebilirim.
Bu sebeple merak ediyorum ve ürün ambalaj tasarımları dışında da tasarımlarınız varsa görmek isterdim.

Bu çalışma ile ilgili getirebileceğim tek eleştiri, lavanta kokuluda kullandığınız fotoğrafımsı lavanta görseli yerine, çam kokuludaki gibi vektörel ve sadeleştirilmiş bir lavanta çiçeği çiziminin yer alması olabilir.
Ve sanırım kullandığınız zemin Clear Water' ın cam temizleyicisi ile aynı (ki ben Clear Water'da zemindeki o hareketi sevmiştim, kullanılan kuşak dışında)

Ayrıca Özgül arkadaşımızın belirttiği gibi yazım hatası da mevcut

Paylaşımlarınızın devamını dilerim.

Yine şık bir çalışma olmuş. Elinize sağlık.

yorumlar için teşekkürler...

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Ultra güzel olmuş :) Ellerine sağlık, yine temiz çalışmışsın. Uzaktan bakınca da ben çamaşır suyuyum dedirtiyor, amaçta bu..

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
yorumlarınız dikkate alınarak çalışma düzenlenmiştir !

7MhwC.jpg

konuya yaptığınız yorumlarda belirttiğiniz, "hijix" türkçe olmayan (ama bir kere marka olarak atanmış vede yapabileceğim hiç bir şey yok) , özellikle "extra" yine türkçe olmayan diğer yazılım, ısrarlarıma rağmen değiştiremedim fakat çamaşır suyu ilk etapta taslak çalışmalarında ayrık yazılmıştı, fakat sonrasında firma yetkililerinden "olsun bitişikte kullanılır! biz böyle istiyoruz" şeklinde bir talep geldiğinden istemeyerek boyun eğmek zorunda kaldım, fakat bugün yorumlarınızı bir tesadüfle kendilerine okuttuğumda; sonuçta sizlerde bu ürünler için birer müşteri kitlesini oluşturan bireyler olduğunuzdan dolayı çamaşır 'la suyu 'nu şükür ayırabildik :) dikkatli ve yapıcı yaklaşımlardan dolayı hepinize tekrar teşekkür ederim...

Son düzenleme:

musdemir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mükemmel tek kelimeyle... inşallah bizde birgün böyle çalışmalar yaparız, allahın izniyle...

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler mustafa, inşaallah elbet birgün olacaktır :)