Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ümraniye çakmak ajansa yardımcı grafiker

mturan3458

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ümraniye çakmak mah. bulunan firmamıza corel den anlayan yardımcı grafiker aranıyor. stajyer olabilir.

TEL : 0216 499 39 42
GSM : 0533 280 09 99

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

worldly

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mrb adım cemal 05319575558 bu numaram cemal_huner@windowslive.com buda adresim istediğiniz programları biliyorum ve bu işle ilgileniyorum ulaşırsanız sevinirim

Yardımcı grafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
MRB ÇENGELKÖYDE İKAMET EDİYORUM YARDIMCI GRAFİK OLARAK İŞ ARIYORUM GRAFİK TASARIM PROGRAMLARINI YÜZESEL OLARAK BİLİYORUM
CEP NO 0541 530 79 20 BU İŞİ GERÇEKTEN ÖGRENMEK İSTİYORUM:rofl:

omerylcn

🌱Yeni Üye🌱
Staj İçin

Merhabalar ,
Kadıköyde oturuyorum büronuza yakın olduğum için yardımcı olmanızı bekliyorum mail adresim: omer.ylcn.94@hotmail.com burdan ulaşabilirsiniz

grafitiebru

🌱Yeni Üye🌱
cakmakta oturuyorum.freehand photoshop flash ve ııılustrator prog.az cok hakimim.grafik tasarımı ögrencisiyim.size ulasabilecegım daha acık bır adres yazabılırmısınız.

oznur_tmz

🌱Yeni Üye🌱
çakmaktaki büronuzun ismi nedir yer olarak açık adres verirmisiniz

selcuk bilek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
taksim tarafında ikamet etmekteyim,photoshop,corel,indesign,illustrator,freehand programlarını biliyorum,mikrosis egitim merkezi imzali grafikerlik sertifikam var adresime mail atabilirsiniz. selnep_@hotmail.com