Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

üniversite tercihleri

Osbi

🌱Yeni Üye🌱
ya sanki başlık biraz saçma oldu ama başka bir şey bulamadım. ben grafik bölümü düşünüyorum. baktım konulara ama sormak istediğim sorular var

1)ben hacettepe düşünüyordum ama ekşi sözlükte yazılanlar hiç hoşuma gitmedi ben ankarada okumak istiyorum sizce onları takmamalımıyım önerilerinizi bekliyorum.

2)bir de yetenek sınav puanlamasında öss puanımızın yüksek olmasının bi faydası olur mu başka bi sitede öss puanınızın %40 alınır diye yazıyordu doğru mu?

bluecrab

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence önemli olan senin ne istediğindir onun için amacın neyse o yolda ilerle. Bir de bazı üniversiteler için baraj puanı geçmek yeterli bunu okul kendisi belirliyor bildiğim kadarıyla başarılar dilerim...

Osbi

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler. evet biliyorum benim istediğim önemli ama gerçekten düşündüğüm kadar iyi değilse boşa çaba harcamak istemem =S

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hacettepe grafik en iyi bölümlerden biri bence ankarada okumanı bende öneririm özelliklede bölümünle ilgili materyaller bakımından güzel sanatllara gideceksen barajı geçmen yeterli kolay gelsin başarılar...

Osbi

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim ekşi sözlük beni biraz tırsıttı ama hacettepe gibi bir üniverstinin o şekilde olması pek mantıklı gelmemişti hacettepeye devam o zaman tekrar sağol

sEfiMLiShEy

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar mimar sinan gibi bazı ünilerde yetenek sınavı var saçmalayıp durmayın 2 yıllıklarda yok! bn barajı geçtm 2 yıllıga direk geçiş hakkımı kullanıcm marmara üni istiorum inş olur pek sanmıorm ama :S ayrıca bnm desenim deil bilgisayarlı grafik ve grafik tasarımım ii :)

moon.light_19

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel sanatlar fakültelerinde öss puanı pek işe yaramıyor. barajı gecmen yeterlı okulların actıgı ozel yetenek sınavlarına gırıp sansını denersın hacettepe iyi bir okul ama bence baska okullarda dusun mimarsinan marmara veya gıdebılıcegını dusundugun kazanacagına inandıgın bır kac okul dene ben 4 üniversite denemiştim 1 i tuttu:D bol sanslar

Osbi

🌱Yeni Üye🌱
ya açıkcası ankaradan başka bi yerde okumayı pek düşünmüyorum ankara benim üniversite yaşamım için en uygunu mimar sinan marmara falan onlar istanbulda ve ben istanbulu sevmiorum

sEfiMLiShEy

🌱Yeni Üye🌱
sen istanbula kurban ol bende ankarayı sewmiorum ama gazi üniyi tercihlerimden biri inş o olmas :)

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
yetenek sınavına girmeye hak kazanabilmen için sözel sayısal ve eşit ağırlık bölümlerinin herhangi birinden barajı geçmen gerekli.birde okulların kendi istediği bir çizgisi oluyor bunlardan biride hacettepe.eğer hacettepe istiyorsan tek çizgi kullan.hacettepenin sadece grafik bölümü değil bütün bölümleri güzel ve kaliteli.ankarada okuman bir okadarda önemli tabikide.büyük şehirler herzaman gelecekte iş bulman konusunda avantaj sağlıyacaktır sana.başarılar diliyorum...

Osbi

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim bir aya yakın basit çizimlerimi buraya yüklemeyi düşünüyorum çok iddialı deilim şuan için. tek çizgi olayı detaylı alsam :D

TEACHOFB

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.gokhancamurcu.com
ben konya selçuk üniversitesi seydişehir myo grafik tasarım da okudum tavsiye edenbilirm... güzel eğişim war