Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

university party afiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vehbi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınız bekliyorum.Sölemeden geçemiyeceğim iş verenin bazı istekleri tasarım açısından uygun olmasada tasarımda yer almıştır. :cool1:

2473322360_dfdb3b9002_b.jpg

Benzer konular

Vehbi

🏅Acemi Tasarımcı🏅

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilk gözüme carpan bilet kısmına ayırdıgın yer kırmızı olmamıs afisle alakasız yapıstırma gibi görünüyor müsterinin isteklerinden teki murat uncuoglu yazısının afisin nerdeyse tamamını kaplamasımıydı birazcık küçült ve yazı fontlarıyla biraz oyna derim emegine sağlık

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben çok beğendim emeğinize sağlık.university party nin rengini biraz daha açarsak olay tamam.Çok güzel

Vehbi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk gözüme carpan bilet kısmına ayırdıgın yer kırmızı olmamıs afisle alakasız yapıstırma gibi görünüyor müsterinin isteklerinden teki murat uncuoglu yazısının afisin nerdeyse tamamını kaplamasımıydı birazcık küçült ve yazı fontlarıyla biraz oyna derim emegine sağlık

Kırmızı yer özellikle öle oldu cünkü daha önceki çalışmalarımda gelen şikayetler göze alındı.Murat Uncuoğlu çok büyük olmasından bahsetmisiniz.Burda hemen gözümüzün önünde gözüktüğü için sizlere büyük geliyor.Ama bunun asıl kullanım yeri sokaklar caddeler olduğu için büyük olması ve dikkat çekmesi önemli idi.

Ben çok beğendim emeğinize sağlık.university party nin rengini biraz daha açarsak olay tamam.Çok güzel

beğendiğinize sevindim ;)

amatör grafiker:(

🌱Yeni Üye🌱
ben çok beğendim afişini bana yardımcı olabilirmisin afiş yapmam lazım ödewm we aklımda bişe yok :(

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
ben çok beğendim afişini bana yardımcı olabilirmisin afiş yapmam lazım ödewm we aklımda bişe yok :(

Forumda sürekli yardım istemek yerine yapacağınız çalışma için araştırmalar yapsanız belki sonuca ulaşabilirsiniz.
Konulara da gereksiz mesaj yazmamış olursunuz.
Lütfen forum kurallarını okuyun.

ender23

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şişe hiç ama hiç hoş durmuyor kesinlikle daha iyi adapte edilebilrdi anladık sponsor ama ( ki değilse orda ne işi var) işi bozmuş yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...