Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ünye Ramazan Davetiyesi...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
nyeramazandavetiyesi9uz6.jpg

yorumlarınız benim için çok önemli arkadaşlar...daha üzerinde çalışıyorum ve önerilerinizi bekliyorum...şimdiden teşekkür ediyorum:angel::angel::angel:

graffiti82

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mavilerde turuncular kaybolmuş... açmak gerek birşeylerle... ramazan havası eksik biraz renklerde

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
Mavi zemin işi sanki basitleştirilmiş gibi geldi bana. Yine de emeğine sağlık

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
bu davetiyenin arka kısmı arkadaşlar...rengini denizi çok güzel olduğu için mavi yapmak istedim..tabi alternatif renklerlede denicem...teşekkür ederim...

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
elips hiç hoş olmamış. dikdörtgen içine alsaydın daha hoş olurdu

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
Anlatılmak istenilen bölümü gayet dikkat çekici ( dairelerin içindekilerden bahsediyorum ) :) Birazda ramazan eglencelerini anlatan görseller olsa tamamdır bence kolay gelsin :)

ozkan_artas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.ozkanartas.com
selam şekerrr:)
güzel çok tatlı renk uyumu var amaaaa. yazılar kenara çok yakın bence bıraz daha içten çalışman gerek

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hani ramazan eğlenceleri türk sanat musikisi tasavvuf falan var ya hani biraz osmanlı biraz islam motifleri kullanmanı tavsiye ederim renk olarak ta sıcak renkler kullanmanı tavsiye ederim emeğine sağlık kolay gelsin

unixer

🌱Yeni Üye🌱
Dini aktivitelerin olduğu bir davetiyede , dini çağrışımlar yapacak görseller kullanılması iyi olabilir. Uzaktan bakıldığı zaman daha çok turizm reklamı gibi duruyor. Ayrıca daireler yerine köşeleri yuvarlatılmış dikdörtgenler kullanabilirsin.Dairelerin altlarındaki saçakları sevdim. hoş durmuş.Kolay gelsin.

Efkar Dinc

🌱Yeni Üye🌱
Ben tasarimdan filan anlamadigim icin kafayi yazilara taktim :(
Mevalana yerine Mevlana olmali
Ayrica Yavuz Bahadiroglu filan...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben tasarimdan filan anlamadigim icin kafayi yazilara taktim :(
Mevalana yerine Mevlana olmali
Ayrica Yavuz Bahadiroglu filan...

:angel:öncelikle teşekkür ediyorum sana...tasarımdan anlamayıp yorum yapan o kadar çok kişi varki...bunu dile getirip sadece imla hatalarını yazmış olman beni sevindirdi...tarafımca değiştirilmiştir hatalar...sağol...

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gün ve etkinlik kısımlarını iyi hazırlamışsınız.Onlar oturmuş.Zeminde bir şeyler eksik hissediliyor.Ben tasarımdan anlayan biri olarak yazılarada taktım:)Bu kadar hatalı bir iş(imla bakımından)olması beni şaşırttı.Keşke son bir kontrol yapıp yollasaydınız...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Gün ve etkinlik kısımlarını iyi hazırlamışsınız.Onlar oturmuş.Zeminde bir şeyler eksik hissediliyor.Ben tasarımdan anlayan biri olarak yazılarada taktım:)Bu kadar hatalı bir iş(imla bakımından)olması beni şaşırttı.Keşke son bir kontrol yapıp yollasaydınız...

bu çalışmayı ilk yaptığımda hemen yorum almak istemiştim şablon için ve dikkat etmedim...doğru söylüyosun Serkoy...utandım bak şimdi:worried::crying: