Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ürün Katalogu

mettini

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Elimde 368 sayfa PDF formatta ürün katalogu var. Bu katalogun ilk sayfasında "Index" mevcut.

Firmadan gelen bu ürün katalogun başına, daha önceden hazırlanmış 18 sayfalık firma tanıtımını ekledim.

Sonuç olarak: 19. sayfanın aslında 1. sayfa. Yani Pdf katalogta sayfa sayısı olarak 1 girildiği zaman aslında 19. sayfaya gidilmesi gerekiyor. Bunu nasıl yapabilirim?
https://www.imageto.org/gorsel/Ks4yO.gif.html

2. Soru: Katalogun Kapak sayfası tek diğer sayfaları Sağlı Sollu görünmesini Acrobat Reader'ın View sekmesinden ayarlayabiliyorum. Fakat bu ayarı kalıcı hale nasıl getirebilirim. Yani hangi pcde açılırsa bu ayarlarla açılsın.
https://www.imageto.org/gorsel/Fm38l.gif.html

Son düzenleme:

Benzer konular

mettini

🏅Acemi Tasarımcı🏅
nasıl yaptınız diye şuan sormicam ama müsait bi zamanda açıklarsanız sevinirim.
peki bu sorunun cevabı nedir?

katalogun Kapak sayfası tek diğer sayfaları Sağlı Sollu görünmesini Acrobat Reader'ın View sekmesinden ayarlayabiliyorum. Fakat bu ayarı kalıcı hale nasıl getirebilirim. Yani hangi pcde açılırsa bu ayarlarla açılsın.

ve birde bookmarks olayı ekledim. Ana ürün kategorileri var bookmarks ta. Bookmarksın direkt açık gelmesini nasıl sağlayabiliriz.

şimdiden teşekkürler.

mettini

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vejdi hocam gerçekten çok teşekkür ederim :)

Bookmarks direkt açık olarak geliyor. Sayfa gösterimi ikili şekilde. Yalnız kapak sayfası tek olarak gelse süper olacak.

Yani "Show Cover Page in Two Page View" özelliği aktif olabiliyor mu acaba.

mettini

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şimdi eksiksiz oldu işte. Bunun gibi bi katalog daha var hocam. Nasıl yaptığınızı paylaşırsanız çok sevinicem valla.

Aynı soruyu kaç yere yazdım biri adam akıllı cevap vermedi. Diğer forumlara da bu sitenin linkini verdim bende.