Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Uygun fiyata web tasarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yolcuu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web siteleriniz uygun fiyata yapılır. Asp+Flash+Css

Dergi, Gazete, Katalog ve kurumsal kimlik çalışmalarınız itina ile yapılır.

Web tasarım ve grafik tasarım için kullandığım proğramlar ;
Freehand
Quark
Adobe InDesign
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe Dreamweaver
Adobe Flash
Adobe Fireworks

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

cyberworld

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.anatoliantravel.com
web tasarım

Merhaba
biz bir ajansız,şu sıra yaklaşık 6 ay sürecek ve devamında 2 proje ile desteklenecek bir çalışmaya başladık.İçerisinde bizimle çalışan restaurant,otel,türk el sanatları ve tedarikçi firmaların bulunacağı bir yayın hazırlıyoruz..Konuyla ilgili 3 adet siteye ihtiyacımız var eğer şartlar uygun olur ve istediğimiz çalışmayı yaparsanız sırayla yaptırmayı düşünüyoruz..
ilk istediğimiz site Arka fon siyah ve gri olacak..
ana sayfada 6 otel 6 rest 2 tedarikçi 2 adet de Türk el sanatlarının yayınlanabileceği yer olacak..
Linkler; ana sayfa-hakkımızda-yayınlarımız-harita-oteller-rest-elsanatları-tedarikçiler-iletişim-(aklıma gelenler bunlar )
sayfanın bir tarafında banner alanları diğer tarafına haftanın restaurantı haftanın oteli ve altta bir adet sayfayla beraber hareket eden banner yeri istiyorum(burada ben bir haber programı linki vereceğim)Siteye bizimle çalışanların bilgilerini gireceğim için kontrol panelini bizim yönetmemiz lazım..Mutlaka RSS.MSN ve SEO bulunmalı

daha önce 2 firma ile çalışmaya çalıştım birisi istediklerimi yapmadı ve domainimi kendi üzerine aldı onu çözmeye çalışıyorum..Diğeri ise işletmesini kapadı bulamıyorum.))
Ve ben malesef ikisine de başlamadan iş avansı vermiştim.dolayısı ile çalışmamızın uzun süreli olacağını umduğum için bana öncelikle sadece ana sayfa tasarımını yapın göreyim.Akabinde hemen avansınızı çıkarayım.iş bitiminde de paranızı ödeyeyim ödemede herhangi bir sıkıntı yaşarsanız web sayfasının teslimatını yapmazsınız..
Bize bir çok kere web sayfası tasarımı için yapıyormusunuz sorusu geldi ama böyle bir hizmetimiz yok..Eğer sizden memnun kalır ve müşterilerimize de mahçup olmaz isek uygun fiyatlarla çalışabiliriz..Bu konudaki ve bizimle ilgili olan fiyat teklifinizi iletirseniz sevinirim..Birde bizim için çalışmanın yılbaşına yetişmesi önemli..
Erkan TUNCEL erkantuncel1@hotmail.com

KoleRap

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar merhaba kız arkadaşımın ödevi için fireworkste yapılmş basit bir site lazım yardımcı olurmusunuz?

hulyaimer

🌱Yeni Üye🌱
Web sitem için belirli aralıklarda banner çalışmaları yaptırmak istiyorum. İletişim adresinizi belirtmemişsiniz, yazarsanız iletişim kurabiliriz.

doktorenkin

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar 2 adet web sitesi ihtiyacımız var bu konuda bize yardımcı olacak anlaşabileceğimiz işine özen gösteren ve verdiği szöde duran bir arkadaş arıyoruz ilgilenirseniz m.enginyorulmaz@efemakine.com adresinden iletişime geçebilirsiniz

hondatt1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba ben dekoratif ayna işiyle uğraşıyorum ve resimlerim photoshopta hazırlandı site taslağım hazır sadece resimler yerleştirilip gerekli düzeltmeler yapılacaktır. bu konuda yardımcı olurmusunuz.

dsertac

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bize acil web tasarımıda yapabilecek grafiker arkadaşlarda arıyoruz acilen bize doruk.sertac@gmail.com veya 0532 330 94 51 numaralı telefondan ulaşabilirsin BORDO grafik tasarım...

soneru

🌱Yeni Üye🌱
Bu adama dıkkat emegınızı somurmesın

Merhaba
biz bir ajansız,şu sıra yaklaşık 6 ay sürecek ve devamında 2 proje ile desteklenecek bir çalışmaya başladık.İçerisinde bizimle çalışan restaurant,otel,türk el sanatları ve tedarikçi firmaların bulunacağı bir yayın hazırlıyoruz..Konuyla ilgili 3 adet siteye ihtiyacımız var eğer şartlar uygun olur ve istediğimiz çalışmayı yaparsanız sırayla yaptırmayı düşünüyoruz..
ilk istediğimiz site Arka fon siyah ve gri olacak..
ana sayfada 6 otel 6 rest 2 tedarikçi 2 adet de Türk el sanatlarının yayınlanabileceği yer olacak..
Linkler; ana sayfa-hakkımızda-yayınlarımız-harita-oteller-rest-elsanatları-tedarikçiler-iletişim-(aklıma gelenler bunlar )
sayfanın bir tarafında banner alanları diğer tarafına haftanın restaurantı haftanın oteli ve altta bir adet sayfayla beraber hareket eden banner yeri istiyorum(burada ben bir haber programı linki vereceğim)Siteye bizimle çalışanların bilgilerini gireceğim için kontrol panelini bizim yönetmemiz lazım..Mutlaka RSS.MSN ve SEO bulunmalı

daha önce 2 firma ile çalışmaya çalıştım birisi istediklerimi yapmadı ve domainimi kendi üzerine aldı onu çözmeye çalışıyorum..Diğeri ise işletmesini kapadı bulamıyorum.))
Ve ben malesef ikisine de başlamadan iş avansı vermiştim.dolayısı ile çalışmamızın uzun süreli olacağını umduğum için bana öncelikle sadece ana sayfa tasarımını yapın göreyim.Akabinde hemen avansınızı çıkarayım.iş bitiminde de paranızı ödeyeyim ödemede herhangi bir sıkıntı yaşarsanız web sayfasının teslimatını yapmazsınız..
Bize bir çok kere web sayfası tasarımı için yapıyormusunuz sorusu geldi ama böyle bir hizmetimiz yok..Eğer sizden memnun kalır ve müşterilerimize de mahçup olmaz isek uygun fiyatlarla çalışabiliriz..Bu konudaki ve bizimle ilgili olan fiyat teklifinizi iletirseniz sevinirim..Birde bizim için çalışmanın yılbaşına yetişmesi önemli..
Erkan TUNCEL ************

BURAYA KADAR HERSEY HOS AMA BU ADAM TAM BIR DOLANDIRICI TEK BENI DEGIL BASKA ARKADASI DA DOLANDIRMISTIR BIR SURU PARCABASI IS YPATIRIP ODEMEDI

Arkadaslar merhaba, cyberworld (ERKAN TUNCEL) isimle calisicak olan arkadaslarin calismamalarini tavsiye ederim ki ben bi kac sayi bir derginin ilanlarini kendisine yaptim ilk baslarda odemelerini gecikmeli de olsa yapti fakat son yaptigimiz iste 30 tane kadar ilan odemesini cesitli bahaneler sayesinde yapmadi (YAPTIĞIM ÇALIŞMALARIN TUM TASLAK VE ONAYLI HALLERİ MEVCUT VE HAKKIMIDA HELAL ETMİYORUM KENDİSİNE BİR EMEĞİN HAKKINI ALAMAMAK BİLEN VARMIDIR BİLMİYORUM SABAHA KADAR OTURUP BİLGİSAYAR BASINDA) mahkemeye verecegini belirtti fakat ortada kayip oldu bir arkadas daha vardi bu siteden is yapan kendisine ankaradan kendisinide dolandirdi. Lutfen dikkat edin isteyene ispatlayabilirim bunu böyle insanlara güvenip te sizinde emeginiz bosa gitmesin uyarmak istedim.

cyberworld

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.anatoliantravel.com
Sayın yetkili,bakın ben uzun süredir bu tip yorumları okuyorum.üzülüyorum.sanırım alıntı yaptığınız bu mail bir çok şeyi anlatıyor.sadece bir ön çalışma isteyip karşılığında iş avansı vermeyi teklif etmişim.Her neyse konu bu değil.Kendimi aklamak gibi bir çabam yok.Şu sıra web sitemi yaptırıyorum ve parasını nakit olarak ödedim.Bu bir ankara firması isteyene makbuzlarını ve ödeme belgelerini hatta tel.numaralarını verebilirim.Konu bu da değil yine isteyene dolandırdığımı iddaa edilen şahsın cep telefonunu da verebilirim kendisi ile zaten görüşüyorum .ama bunu yazan arkadaşı sadece Allaha havale edebilirim..yazık..

yolcuu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar ilanım günceldir.

yolcuu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar ilanım günceldir.

yolcuu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba, wordpress'i profesyonel bir şekilde düzenlemesini bilen, aşağıdaki site tasarımlarına ve yazılımına hakim olmuş kadar iyi bir webdesigner ve coder arıyorum. Kendi kişisel sitemi yaptıracağım. bilgi@sponsoradam.com adresine mail atabilirsiniz.

https://www.kimseyokmu.org.tr/
https://www.platinmarket.com/
https://www.kurumsalsosyal.com/
https://www.istekobi.com.tr/

link verdiğiniz adreslerin hepsi .net yazılmış.

illa .net olmasada olur diyorsanız yardımcı olabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...