Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

uyuşturucu afişi

pscolog

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet cahit hocam değindiğiniz konu doğru benim düşüncemde aksine bir görüş değildi faka işin başındatım ve neyin nasıl yansıtılması gerektiğiktiği konusunda grafikerlik bağlamında pek bilgim yok ancak ben bu tasaryı şöyle dşünmüştüm uyuşturucu hakkında edindiğim bilgilerime göre ilk başlarda bırakılması kolay ve iç yüzünü göstermeen bir illetir ve bu insanlar ileride ne hale geleceğini görmezler ( bir şizofrenin hasta olduğunu kabullenmemesi gibi) ve şöyle bir şey daha var bu afişte göstermeye çalıştığım seviyeye gelenlerin çok ama çok azı kurtulabliyor
Benim amacım bu illete bulaşmaya meyilli veya daha çok başlarda olanlar için caydırıcı bir cehennemi göstermek tamam sloganım yanlış olmuş ona hemfikirim
Ve başka bir boyut ise uyuşturucuya alıştırma döneminde kurbana daima mutluluk (mecazi cennet ) vaatleri vardır bu vaatlerin arasında gerçek yüzü gösteren böyle bir afiş düşünmüştüm yorumunuz için teşkkür ederim

silenCelowe

🌱Yeni Üye🌱
Ya Bırakın Ya Patır Kütür Açılıyor Galiba Heppiniz Resmi Biras Geç. Anladınıs Bahane Aradınıs ....güsel Olmuş Kardeşim Hemde çok Güsel.....bnede De Orjinal Gerçek Resimler Var Bi,lmem Yararmı Işine...ellerine Sağlık..

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence konuyu anlatmıyor. Arkadaşların dediği gibi, temiz sayfa açılınca ne olacak? Asıl bunu yansıtmalısın.