Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Uzman Profesyonel Video Editörü, Grafiker Aranıyor... - Türkiye Geneli

42ulker42

🌱Yeni Üye🌱
Uzman Profesyonel Video Editörü, Grafiker Aranıyor...

Program/Seviye: AfterEffect
PhotoShop
Illustrator
PremierPro

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Eskişehir ve Bursada Yürütmekte olduğumuz Dijital Reklam Ajansı Medyanes TV için Sürekli Çalışacak Grafiker aranıyor. Video tasarım, kurgu ve montaj işi yapıalcaktır.

Frelance Çalışılabileceği gibi proje bazlı yada sabit şekildede çalışma imkanı vardır.

Tercihen AfterEfect - Premier Pro - Photoshop ve diğer tasarım programlarına hakim olmalı.
Yapılan videolarda hazır şablonlar, templateler, hazır sotck videolar ve sesler kullanılabilir olduğu için tasarımlar hızlı ve etkili bir şekilde oluşmaktadır. bu tasarımcının işini kolaylaştıran seçeneklerdendir. Tasarımcı Deneyimli olması tercih sebebidir.

Yapılan iş:
Pazarlamacılar tafarından alınan reklamın çalışması grafiker arkadaş tarafından yapılır.
1- firmadan hazır olan dökümanlar istenilir.
2- firma, işi, ve diğer seçenekler hakkında araştırma ve bilgi toplama yapılır.
3- firma ile iletişim (nasıl bir video istersiniz?) (neleri ön planda tutmak istersiniz?) sorualrı sorulur.
4- örnek video tasarımı yapılır. (30-40 saniye arası).
5- müşteri ile iletişime geçilir video hakkında konuşulur, tartışılır.
6- müşteri direktifleri doğrultusunda video revize edilerek beğeniye sunulur.
7- onaylanan reklamlar yayına girilir.

Grafikerden beklenenler:
1- İşinde düzenli tertipli çalışan, sorumluluk sahibi, işini önemseyen çözümcül bir anlayışa sahip birey olması.
2- Zaman problemi olmaması. istenilen çalışmayı en geç 3-4 günde teslim etmesi (normali 2 gün.)
3- Template video tasarımları yapabilmesi - Algı Yönetimi - Ses Video Uyumu - Kurallara uyum.

Grafikere sunulan imkanlar:
1- Stock Sitesi üyeliği ve burada bulunan tüm hazır tempalte - stock video - flyer gibi şablonlara erişim imkanı.
2- Youtube gibi Mecralardan Video Ekleyebilme İmkanı.
3- Freelance çalışabilme imkanı.
4- aylık 2.000 / 3.000 TL çalışmasına ve kendisine göre maaş imkanı.
5- Mekan Çekimlerini Yapan bir ekibin olması,kendisinden sadece Video Tasarım işi beklenir.
ve dahası...

Detaylar için lütfen iletişime geçiniz
mesaj gödnerebilirsiniz.

İLETİŞİM.
+90 553 670 59 97
medyanestv@gmail.com

E-posta: medyanestv@gmail.com

Telefon: 5536705997

bekleyin

🌱Yeni Üye🌱
bu firma dolanırıcı freelancer olarak çalıştım ödeme yapmadılar enes adında firmayetkilisini savclığa vereceğim firma ve kendileriyle alakalı avukatımla görüşüyorum firmanın maliyeye kaydı yok avukatımın söyleğine göre bana ödeme yapmadılar ama kendilerinden bunun hesabını çok fena ödeyecekler bu siteyede durumu bildrdim cevap gemedi bu siteyide şikayet dilekçesine ekleyeceğim

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
bu firma dolanırıcı freelancer olarak çalıştım ödeme yapmadılar enes adında firmayetkilisini savclığa vereceğim firma ve kendileriyle alakalı avukatımla görüşüyorum firmanın maliyeye kaydı yok avukatımın söyleğine göre bana ödeme yapmadılar ama kendilerinden bunun hesabını çok fena ödeyecekler bu siteyede durumu bildrdim cevap gemedi bu siteyide şikayet dilekçesine ekleyeceğim

Merhabalar,

Bize öyle bir bildirim gelmedi malasef. İsterseniz özel mesaj yolu ile iletişime geçebilirsiniz benimle.

Size bir cevap hakkı doğdu, idda edilen konuyu açıklığa getirmeniz lazım. Aksi halde forum kurallarınca üyeliğiniz banlanacaktır.

Uzman Profesyonel Video Editörü, Grafiker Aranıyor...