Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Üzüm Afişlerine Devam...

emre-kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
A4 ölçulerinde Yurt Dışında Paletlerin Üzerine Yapıştırılacak Afiş Çalışmam.

sunumrw0.jpg

Benzer konular

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
o sepetin kenarı neden silinmiş kötü duruyo.. üzümler diğer çalışmana göre daha canlı seçmişsin.. paletlerin üzerine yapışacağı için dış kontür renkler ii bence eline sağlık..

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
işçilik anlamında yetersiz yerler var onun dışında renk seçimin hoşuma gitmedi.başarılar

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
sepet konusunda freedesing'e katılıyorum sepetin yarısını silmen pek hoş olmamış, bence sepeti bütün olarak birazdaha küçültüpte köşeye koyabilirdin yada yarısı görünsün istiyorsanda silmek yerine sepetin küçük bi kısmını çalışmanın dışında bırak yarısı kenardan görünüyo gibi olabilir bence bide öyle dene

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
hehe sultaniye cekirdeksiz :) daha basarılı olunabilir....

emre-kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hehe sultaniye cekirdeksiz :) daha basarılı olunabilir....

yoo bunlar fransız uzumu :D internettten buldum :) sebetli bi üzüm bulamadıgımdan dolayı bu sebeti kullandım ve uzum sebetinin sildigim taraflarında renkler cok karmasıkdı ve uzumsuz alan cokdu ben burda uzumu on plana cıkarmak istedim ve en onemlisi musteri sadece beyaz uzum istiyordu ama fotorafda ki kompizosyonu bozmamak için diger kırmızı uzume dokanmadım. yorumlarınız için tşk ler daha baska yapılabilecek şeyler varsa goruşlere acıgım kötu olmuş veya iyi olmuş deilde daha nasıl guzel olur fikir verici yorumlar yaparsak sevinirim ;) bu arada daha önce paylaştıgım tasarım basıldı ve rus ya yoluna koyuldu musteri cok begendi gelecek sene ki işin sozunu aldık :D

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
yoo bunlar fransız uzumu :D uzumsuz alan cokdu ben burda uzumu on plana cıkarmak istedim ve en onemlisi musteri sadece beyaz uzum istiyordu

fransada sultaniye cekirdeksiz yetiştirildigini sanmıyorum :) bak afiste HONAZ SULTANİYE yazıyor...sultaniye beyaz üzüm cesididir eger kırmızı üzümü koyarsan bana göre abes kaçar....söyle düşün krmızı şarap afişinde beyaz şarapın olması gibi birsey...boş alanları asma yada yaprakllarla doldurabilrisin...saugılar

sea 07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renkler birbirine gitmemiş logo hiç iyi durmuyor üzümlerin yanında limon gibi birşey var yarısı silinmiş yarısı silinmemiş çalışmada canlılık yok çok donuk kolay gelsin.........

emre-kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel kardeşim fransada çekirdeksiz üzüm yetiştirilmiyor die bişeymi var :) fransız da ölesine demiştim :) bu arada boş yerlere uzum yaprak felan koysam cok karışık olmazmı ?