Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

UZUN ARADAN Sonra :)

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Uzun süredir 5 sene kadar çizmiyodum fakat ufak ama kendi içinde dev bi umutla çizime yöneldim her ne kadar o dev umut üzerime yıkılsada :)
Yine de bu benim için bi işaret oldu.. Insan isteyince, geçmişte enkazların altında da olsa bu ona engel olmuyomuş :) Evet 5 senedir çizmiyodum 2 hafta önce kursa qittim bundan 3 ay once 4 - 5 çizim yaptım siteye de koymuştum hatta ama o qün bıraktım şimdi 2 hafta oldu kursa qidiyorum ve hızlı ilerlediğim söyleniyo hocalar tarafından :).. Allah izin verirse inşAllah bu sene yetenek sınawını kazanıcam..

Bunlarda paylaşmak istediğim yolun başından 5 - 6 karalama :) Eminim bi ton hata vardır. Dediğim gibi kursa yeni başladım henüz :) Malzemelerin bile adını yeni öqreniyorum . .

teo00o4.jpg

- Magazin Dergisinden

teo00o1.jpg

- Deniz Akkaya, Dergiden

teo00o.jpg

- Çizimin sırları kitabından

dsc03528w.jpg

- Evden

dsc03513t.jpg

- Evden

dsc03521.jpg

- Evden

Benzer konular

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hedeflerin doğrultusunda ilerlemene sevindim.Evet ufak tefek hataların var ama zamanla onlarda senin azimine yenik düşücektir.Önünde kocaman paslı,kilitli bir demir kapı var ve anahtarı senin elinde zorda olsa o kapının kilidini açıp araladığında seni bambaşka bir hayat kucaklayacak.Sansın bol olsun emeğine sağlık teo...

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Aradan zaman geçmesine rağmen umutların var. Umarım istediğin yerde olursun. Biraz azim...

Çalışmalarına gelince :smile:

1. ve 2. çalışmanda hata göremedim üzerinde biraz daha çalışmanı öneririm.
2. çalışmandaki kumaş deseni iyi duruyor. Gölgeleri biraz daha belirgin yaparsan daha iyi duracaktır.
4. Resim tam görünmüyor.
5. Resim bir şampuan kutusu. Çizim doğru gibi...
Gölgelerinle 3 boyut kazandırırsan daha iyi olacak

Son resmi pek anlayamadım açıkçası

Emeğine sağlık Teocum

burcu1983

🌱Yeni Üye🌱
teoman gayet güzel başarılı ;) inş ilerde daha iyisi olur..

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
damla1 saol bitanem :) evet son anda fikrim değişti hedeflere doğru rötar yaptım . .
qüL'm snde saol şkr . . önerilerin içinde teşk :) son resimde kasanın üstünde bi bez wardı onu çiziodum :) kasayı belli edememişim :D
burcu teşk. inş. öle olur . . :)