Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Vahşi Batı

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Uzun zamandır aklımda olan bir çalışmaydı, boş zaman yakalamışken yapayım dedim. Vahşi batının atfoserini çalışmaya yansıttım, umarım beğenirsiniz.
İyi seyirler...

3Ds Max + Vray
Render Süresi : 12 dk
Kullanılan Işıklar : 1 adet vraysun

renderf.jpg

1copycopycopycopycopy.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

muratdirim

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar.
çalışmanız güzel. ben böyle bi şeyi yapamam zaten yeniyim bu konuda.
ama renderiniz bana 3b çalımadan ziyade guaj çalışmalar olur böyle.... onları anımsattı. ışık, derinlik hissi yok gibi. bana öyle geldi en azından...

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
merhabalar.
çalışmanız güzel. ben böyle bi şeyi yapamam zaten yeniyim bu konuda.
ama renderiniz bana 3b çalımadan ziyade guaj çalışmalar olur böyle.... onları anımsattı. ışık, derinlik hissi yok gibi. bana öyle geldi en azından...

Teşekkürler
Bu çalışmadaki amacımı dile getirmişsiniz zaten:) Bu çalışmanın boyutlu görünmesinden çok elle yapılmış bir resim gibi gözükmesini istedim. Render ve ışıkların açısını ona göre ayarladım. Zaten özellikle vraysun dışında da ışık kullanmadım.

arizek

🌟Usta Tasarımcı🌟
elinize sağlık.. genel görüntü hoş olmuş..

muratdirim'e katılmakla beraber, kaplamaların da elden geçmesi gerektiğini düşünüyorum.. çatı kaplaması, bar kapısı kaplaması, tahta kolruk (!) kapaması ve yer kaplaması çok göze batıyo.. kamera açısı da pek hoşuma gitmedi..

ama çalışmaya baktığımda çok keyif verici bi duruşu var bence.. elinize sağlık..

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Güzel bir atmosfer çatı ve arkadaki gökyüzü çok hoş bir görünüm sağlamış ama hotel yazısından aşağıya baktığımda her yerde ahşap bir doku olduğu için bir boğukluk olmuş bence bazı kısımlarda derinlik kazandırılsaydı gölge ışık kullanılarak ahşap olan kısımlardaki geçiş ve objelerin ayrımı daha iyi sağlanabilirmiydi sadece kendi şahsi fikrim :)

Emeğine sağlık bu şekildede hoş bir görünümü var tebrik ederim..

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Çok beğendim; ellerine sağlık. Tek ışık olayı mantıklı olmuş düşününce ama gökyüzü ile üst balkonun gölgelerine bakınca çelişki yaşanıyor. Sloon için birşey demeyeceğim; sen yazdıysan; özellikle "saloon" değildir diye düşünüyorum. Hiç durmaması gerektiğine inandığım insanlardansın.

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Çok beğendim; ellerine sağlık. Tek ışık olayı mantıklı olmuş düşününce ama gökyüzü ile üst balkonun gölgelerine bakınca çelişki yaşanıyor. Sloon için birşey demeyeceğim; sen yazdıysan; özellikle "saloon" değildir diye düşünüyorum. Hiç durmaması gerektiğine inandığım insanlardansın.

Evet Deniz malesef ben yazdım o sloon yazısını:utann:, buraya ekledikden sonra farkettim. Doğrusu senin dediğin gibi saloon olacak tabikide :)
Hiç durmuyorum emin ol, ama bu tür serbest çalışmalar yapmaya fırsat bırakmıyorlar, fırsat buluncada böyle sabırsız ve aceleci davranıyorum, tam istediğim gibi olmuyor malesef

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
İlk render benimde pek içime sinmemişti, bu çalışmanın üstünde biraz daha durup, 3d bir modellemeden çok karpostal tadında bir görünüm elde etmeye çalıştım.

1copycopycopycopycopy.jpg

Son düzenleme:

arizek

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu çok daha güzel olmuş.. elinize sağlık..

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
bu çok daha güzel olmuş.. elinize sağlık..

2. Çalışma 1 e Göre Çok Daha İyi. Başarılar.

Güzel olmuş, darısı başıma,)

çok güzel olmuş başarılar

Teşekkürler, bu render benimde içime sindi :)
2. renderda kullandığım physical camera sonucu baya etkiledi.

whampir19

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3d den hiç anlamıyorum ama çözmeyi çok istiyorum ilk boş bulduğum vakitlerde uğraşmayı hedefliyorum güzel çalışma