Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ve karşınızda Corel X4

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
coreldrawgraphicssuitexcf4.gif

corel firmasının grafik-tasarım programı CorelDRAW'ın yeni sürümü yayınlandı. Yeni özellikler ilave edilen CorelDRAW X4 kullanıcıların hizmetine sunuldu. www.corel.com sitesinden demo versiyonunu indirebilirsiniz.

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
daha corel x3 gecmemişken bu ne hız diyorum corel grubu!yinede saolsunlar adamlar yapıyorlar bazılarıda lisansız kullanıyor.emek yeniliyor yani.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
hemen trial indiriom bakalım nasıl bişey çıkacak karşımıza :)

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
çok fazla yenilik yok gibime geldi ama yinede iyice incelemek lasım ama daha ayrıntılı olduğu kesin ve açılıştaki hoşgeldin ekranında yeniliklerden bahsediğo

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Corel X4

arkadaşlar corel x4 artık bizlerle ve içindeki sampleslardan birtanesini sizlerle paylaşıyorum... Dilerim gördüğümüz yeni değişiklikleri kısa zmanda paylaşırız :cool1:
sample2be4.jpg
corel x4 ü kuramayanlar için örneği düşük versionda cdr olarakda gönderiyorum

https://rapidshare.com/files/86215091/Sample2.cdr.html

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
x3 ciktiginda ben hala 11 kullaniyordum ve pek bir fark olmadigini gorudm sonra 12 ye gectim ister istemez ve gecen haftadan beride x3 kullaniyorum bazi farklar var x4 ude nasi yapsak acaba ben biraz gundemi geriden takip ediyorum sanirim :)

x4 ne ara cikti ya ben x3 e yeni gectim :) 12 ye alistiydik valla

grafifun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende Corel RAVE'nin durumu ney onu merak ediyorum, draw da falan fazla yeni bişey olduğunu sanmıyorum

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
merak ettim yeni versiyonunu. umarım güzel yenilikler vardır. en çok da bitmap ları vektörel yapma konusunda bir gelişme yaratmışlar mı onu merak ediyorum. bakan arkadaşlar yenilikler konusunda bizleri bilgilendirirlerse çok sevinirim. herkese i yi çalışmalar.

reddes

🌱Yeni Üye🌱
bugün kurdum kullanıyorum 7-8 yenilik var yine muhteşem yine muhteşem. Yalnız tireleme hatası devam ediyor hemen baktım hüsran oldu biraz

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
Bende heyecanla kurdum ama.. görsel arayüz biraz hız.. onun dışında değişen bişey göremedim.. hala incelemeler devam ediyor.. Yenilik gören arkadaşlar yazarlar ise bilgi açısından potansiyelimiz artar.

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilk gözüme çarpan özellikler excel tarzı tablolar hazırlamaya imkan tanıyan "table" bölümü ve convertli yazılarda veya resim formatındaki yazıların çok kolay biçimde myfonts.com sitesindeki what the font sayfasına yönlendirilmesi oldu. En büyük özelliklerden biri de office programlarından direkt import edebilmesi ve düzenlemeye imkan tanıması. Ayrıca birçok formatı desteklemesi de artı bir özellik olarak görüyorum.

Son düzenleme:

karmaskesi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sanırım corel firması x3 için yama yapmaktan bıktı :) x4 çıkaralım dedi Gözünü seveyim Freehand'in :peace1::peace1::cool1: Kurdum ama işte Bildigimiz Corel Ne bekleyelim bilmiyorum

toprakasi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk aklıma gelen trelemedeki yeniliği yaptılarmı olmştuu eminmisiniz umut yokmu yine ellemi tirellicez yapma gözünü sewim iyi bak ya general ayarlarından belki vardır

EsKiYa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Help Menüsünden
High Lights What's New bölümünden X3'ü seçerseniz
Nelerin yeni olduğunu açıkça görebilirsiniz.

Kanımca çok güzel olmuş X4 en önemli özelliği Gerek Adobe Serisini Gerekse
Autocad'in yeni versiyonlarının tamamını tanıyor.
Elimdeki A.İ Vektörel Arşivi X3'te çalıştırmak için her defasında A.İ Açıp versiyonu düşürüyürdum.

dgnzcn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben ısınamadım nedense Coreldraw'a bir türlü.
Illustrator'a devam...:sanat: