Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ve Sigaraya Son Dedirecek Çalışmalar

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
çevresindeki canlı örneklerden ibret almayanlar
bu çalışmalardan hiç ibret almaz diye düşünüyorum :(:(

impossible0049

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Doğru söylüyorsun ama yinede biraz olsun etkilenebilirler diye düşünüyorum...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Etkilenmek ayrı etkilenipte uygulamak apayrı birşeydir. Teşekkürler paylaşım için.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
çevresindeki canlı örneklerden ibret almayanlar
bu çalışmalardan hiç ibret almaz diye düşünüyorum :(:(

sigara zararlı olduğuna hepimiz biliyoruz, ne olucağına kendi gözlerimize gördük... tüm istekler (sigara bırakılması) beyinimizden geliyor... ama çevrimize kirleten, sağılımıza zarar veren sadece sigara değil.... neden biz sadece bununla bir şey yapmalıyız diyoruz ama yine de ''sağılık'' konu unutum hepimiz kendi işlerimize dönuyoruz? buna hiç kimse cevap vermez...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Elimde sigarayla gerçekten son çalışmayı çok beğendim..İnce işçilik..teşekkürler paylaşıma:p

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
creedwar:D aynen ben yazıcaktım. afişi incelerken elimde sigara, spor yaparken elimde adana dürümle koşardım. çok tuhaf.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence kimse kimseyi sigara konusunda uyarmamalı, afişler, reklamlar düzenlenmemeli..
Sigaranın sağlıga zararlı oldugunu içenden daha iyi kimse bilemez sanırım..İtici bir koku..Sararmaya mahkum dişler varsa bıyıklar da..Bitmez üzere olan ciğer..10 adımda yorulan bir insan bedeni..Sigara içen bir insan bence böyle seylerle etkilenmez. yakın cevremden de biliyorum..Yine de güzel paylaşım.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hımmmm ben bu konuya hiç girmeden teşekkür edip kaçıyım en hayırlısı bu:utann:
paylaşım için teşekkürler...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
hımmmm ben bu konuya hiç girmeden teşekkür edip kaçıyım en hayırlısı bu:utann:
paylaşım için teşekkürler...

:) haklısın... zaten bir mekanda 100 kişi olduğunda sade 5 kişi sigara içilmez... bu bizim suçumuz değil üretim, ticaret, satış ilgili sorun...

sabah bakkala indiğimiz zaman ilk önce sigara parası verip daha sonra aaa ekmek da alıcaktım diyip tekrar kasaya dönüyoruz:) tamamen psikolojik bir durum

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:) haklısın... zaten bir mekanda 100 kişi olduğunda sade 5 kişi sigara içilmez... bu bizim suçumuz değil üretim, ticaret, satış ilgili sorun...

sabah bakkala indiğimiz zaman ilk önce sigara parası verip daha sonra aaa ekmek da alıcaktım diyip tekrar kasaya dönüyoruz:) tamamen psikolojik bir durum

katılıyorum canım kötü bir örnek olmamak içinde bu konudan hep kaçarım :utann:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Şunu söylemeliyimki, bisikletle 174 Km. (Cumartesi Sabah 06:00 da yola çıkış, pazar akşamı 21:50 de geri dönüş, İstikamet - Balçova, Gaziemir, Menderes, Gümüldür, Seferihisar, Urla, narlıdere, Balçova.. ) Bu neredeyse ayda bir yapılan bir aktivite....Ayrıca haftada 1 gece 21.00 / 24.00 arası kapalı spor salonunda Basketbol oynuyoruz.. Sigara içmeyenler laf kalabalığı çok ama icraatte yoklar unutmayın:p Ha unutmadan günde 1 paket garanti..:p Ama tanju Okanın lafını hatırlatıcam şimdi kızacaklar bana..Neyse..

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Şunu söylemeliyimki, bisikletle 174 Km. (Cumartesi Sabah 06:00 da yola çıkış, pazar akşamı 21:50 de geri dönüş, İstikamet - Balçova, Gaziemir, Menderes, Gümüldür, Seferihisar, Urla, narlıdere, Balçova.. ) Bu neredeyse ayda bir yapılan bir aktivite....Ayrıca haftada 1 gece 21.00 / 24.00 arası kapalı spor salonunda Basketbol oynuyoruz.. Sigara içmeyenler laf kalabalığı çok ama icraatte yoklar unutmayın:p Ha unutmadan günde 1 paket garanti..:p Ama tanju Okanın lafını hatırlatıcam şimdi kızacaklar bana..Neyse..

süpersin ya çok güldüm bunu okurken:)

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Biz ciğerlerimizi hiç bir şekilde yormak istemiyoruz :D bisiklete bin, fazla oksijen falan sakat şeyler bunlar:p

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sigara içenlerle içmeyenler maç yapsın..Her türlü akticitede varım:p Basket, voleybol, tenis, yüzme, bisiklet, kaya tırmanıcılığı..Kazanan tarafın istediği olur..
Kazanan içenler ise: İçmeyenlerde o anda İçlerine Çekmek suretiyle '' Hiiiii annem geldi'' diyecekler..
Kazanan içmeyenlerse: İçenler sigarayı bırakacak..
Varmısınız?
Kahrolsun sigara:p

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
bence bunu farklı bir konuda paylaşalım:D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ozaman konuyu toplayalım:) Arkadaşım paylaşımların için çok teşekkürler..