Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Veba (kİtap KapaĞi Tasarimlarim)

PAINTITBLACK

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kappak2copykb0.jpg

vebakapak1un7.jpg

umarım beğenirsiniz arkadaşlar..

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
kitaplarla aram iyi değil kitap okumam okuyamam :(

siyah kapak çalışmasını beğendim güzel olmuş. siyah çalışmada resmi yazıya bloglasaydınız daha hoş duracak gibi görünüyor.

elinize sağlık güzel çalışma siyahı beğendim :)

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
kırmızıdaki siluet fikri güzel fikir bence üzerinde biraz daha çalışırsan daha iyi bir iş çıkabilir kolay gelsin ...

PAINTITBLACK

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.bu benim vize ödevimdi.henüz iş hayatına atılamadım çünkü :)notumu da 1.den aldım.saolsun hocada iyi not verdi:)kitabı okuyup kapağı öyle yaptım..beğenmenize sevindim...eleştirilerinizi dikkate alıyorum.

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1. kapagı yani siyah zeminliyi tuttum. oldukca hoş olmuş.. kesim payına kadar düşünmüşsün oldukca güzel. zor begenirim ama bu çalışmayı oldukca tuttum ellerine sağlık...:}

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
Veba yı çook uzun yıllar önce okumuştum.. sanırım can yayınlarından okumuştum..ilk başta sıkıldığım ama sonradan koptuğum bi yazar.. 21.yy.peygamberi diyorlar..(yabancılar diyo) bende siyah kitaba bayıldım bayıldım.. ellerine sağlık. yolun açık.. bu belli.. Başarılarının devamını dilerim.

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
1. tasarım gayet güzel dicek bişeyim yok ona ama 2.cide sağlam bi karakalem deseni bulursan çok daha etkili olur yada bu tarz poz vermiş bi erkek resmi üzerinde embos efektleri uygulamasıylada başarılı çalışmalar çıkabilir kırmızı daha dikkat çekici aslında geliştirmeye bak derim

başak.

🌱Yeni Üye🌱
Ofisimiz İstanbul Kadıköyde bulunmaktadır. İş arayışınız devam etmekteyse ***************** adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz iyi günler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
Bu kitap, bir anda çıkan ve kentin büyük bölümü yok eden bir vebanın toplum üzerine etkisini, insanların tek bir amaç altında kenetlenmesini, yardımlaşmalarını, ya da karantina altında yaşıyan bir kentin olumlu ve olumsuz tüm yönlerinin anlatıldığı bir kitap. Bir kaç kahramanın etrafında dönüyor olsa vurgusu karantina toplumu üzerine...

Dolayısıyla böyle bir kitabın kapağında bir figürden çok bir peyzaj bulunmalıdır... Eğer imgesel anlatım yapılacaksa...

Tasarımların 2 si de bu kitap için hem yukarıda anlattığım sebeplerden hemde diğer grafik ve estetik kaygılar yüzünden oldukça başarısız buldum.

Varolan kitabın kapağını inceleyerek daha iyi çözümler üretebilirsiniz.

başarılar...

Ek olarak bir kitap kapağı yapmadan önce o kitabın hiç değilse özetini ya da ön sözünü okumakta fayda var...

Tylcn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ademyalcin.net
Bu kitap, bir anda çıkan ve kentin büyük bölümü yok eden bir vebanın toplum üzerine etkisini, insanların tek bir amaç altında kenetlenmesini, yardımlaşmalarını, ya da karantina altında yaşıyan bir kentin olumlu ve olumsuz tüm yönlerinin anlatıldığı bir kitap. Bir kaç kahramanın etrafında dönüyor olsa vurgusu karantina toplumu üzerine...

Dolayısıyla böyle bir kitabın kapağında bir figürden çok bir peyzaj bulunmalıdır... Eğer imgesel anlatım yapılacaksa...

Tasarımların 2 si de bu kitap için hem yukarıda anlattığım sebeplerden hemde diğer grafik ve estetik kaygılar yüzünden oldukça başarısız buldum.

Varolan kitabın kapağını inceleyerek daha iyi çözümler üretebilirsiniz.

1742-Veba.jpg

başarılar...

Ek olarak bir kitap kapağı yapmadan önce o kitabın hiç değilse özetini ya da ön sözünü okumakta fayda var...

ustad haklısınız... düşünmeden hoş olmuş dedik... imgesel bir anlamı yok... verdiğiniz örnekteki resimle kitabın adıyla bir bağlantı var :) katılıyorum...