Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Vektörel Tuğla Lazım

niTRos001

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.baylas.com
Arkadaşlar bana vektörel tuğla lazım birkaçtane buldum ama ne yazık ki aradığım gibi bişey çıkmadı. Eğer arşivinizde varsa benimle paylaşırmısınız elinizdeki tuğla vektörellerini.

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Konuyu Logo İstek bölümüne değil de vektörel bölümüne açarsanız daha iyi olur, yoksa birazdan o tuğlalar kafanıza düşer benden söylemesi kaskınızı takın. :D:D:D

niTRos001

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.baylas.com

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir atasözü var "tok insanı doyurmak zordur" diye seninki de o misal. :D:D:D

niTRos001

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.baylas.com
Tok değilim hacı ya daha öğle yemeği yemedim :) Ben arkadaşın verdiği tuğlaları kullanarak bir çalışma yaptım ve aldığım cevap şu oldu; "Tuğlaları da eklersen çok güzel olur"

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tok değilim hacı ya daha öğle yemeği yemedim :) Ben arkadaşın verdiği tuğlaları kullanarak bir çalışma yaptım ve aldığım cevap şu oldu; "Tuğlaları da eklersen çok güzel olur"

O zaman işe önce müşteriye tuğlayı tanıtmakla başla sonra gözlük ver. :D:D

niTRos001

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.baylas.com
Sorun da o ya müşteri değil patron bunu diyen :)
Aslında anlatmak istediğim biraz daha gerçekçi görüntüsü olan bir vektörel tuğla. Yada bu çatılarda kullanılan tuğla da olabilir zaten çatı gibi birşey hazırlıyorum iyi de olur.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Allah yardımcın olsun kardeşim inşallah bu patron yarın öbür gün vektörel taş ile taş ev istemez... :D

niTRos001

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.baylas.com
Orasını bilmem artık :) ama ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım bu tarz bişey lazım bana piramit yada çatı gibi vektöreller de olabilir.

asiprensasi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yüksek çözünürlükte tuğla fotoğrafları indirip, keserek yapabilirsin, mademki gerçekçi bi görünüm istiyorsun :) clipart olarak indiklerin patronunu tatmin etmeyecektir.

niTRos001

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.baylas.com
ücretli imaj sitelerini masraf olmasın diye bazen kullanmak istemesek de çoğu zaman tam aradığımız gibi görselleri oralarda buluyoruz. mesela bu hoşunuza gider belki:
A vector illustration of an old brick wall Stock Vector - 18779051 | Bigstock

bence siteyi gezmediyseniz bi gezinin

Olabilir aslında ama ücretli olması haliyle biraz itici duruyor ben zaten iki gündür iyice araştırıyorum birkaçtane güzel vektör buldum kullanıyorum şu an.

yüksek çözünürlükte tuğla fotoğrafları indirip, keserek yapabilirsin, mademki gerçekçi bi görünüm istiyorsun :) clipart olarak indiklerin patronunu tatmin etmeyecektir.

Bahsettiğiniz yöntem ilk aklıma gelendi ama uğraştırıcı olacağından pek te yanaşmak istemedim işin açıkçası.

Yontucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
shutter'dan istediğini beğen at bana çiziyim :)