Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yukselinan45

🌱Yeni Üye🌱
ya arkadaşlar iki saat önce flash bellekteki tüm bilgileri sildim :)

masa üstünden kes yapıp flash belleğe attım. flash bellektekinidi bu sefer sildim.. ve hiç bir veri kalmadı..ben flash bellekteki veya bilgisayarımdaki veriyi nasıl kurtarabilirim ?

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bellek in üstüne hiç bir dosya kayıt etmeden recovery my files programını bulun daha sonra bu program ile arattırın silinen dosyalar büyük olasılıkla çıkacaktır. Ancak çok önemli belgelerse veri kurtarma merkezleri var %80 lik bir garanti ile uygun fiyatlara verilerinizi kurtarabiliyorsunuz.

Kolay gelsin.
Saygılarımla...

yukselinan45

🌱Yeni Üye🌱
çok teşekkür ettim bi deneyim bakayım inşaallah kurtarırız :)

gökhan kardeş şu an recovery my files programındayım. C'sürücüsünün içinden tarattırdım.. karşıma dosyalar çıktı. Bilgisayara nasıl yükleyebilirim..

yardımcı olursan sevinirim..

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Program paralı satılan bir ürün diye hatırlıyorum bedava sürümünü bulursanız bulduğunuz belgelerin üstüne tıkladığınızda save yada save as çıkıyordu oradan kayıt edebiliyorsunuz. Ancak siz c sürüsünü tarattırmışsınız. Bellek i tarattırırsanız daha sağlıklı olur diye düşünüyorum çünkü son işlem bellek üzerinden yapılarak silinmiş belgeler.

Programı çok uzun süredir kullanmıyorum hatırladıklarım yanlış olabilir :) Kusuruma bakmayın hatırladığım kadarıyla size yardımcı olmaya çalıştım...

Saygılarımla

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
çıkan dosyalar içinden lazım olan dosyaları seçin ardından save as ile dosyalarınızı kurtarın.

yukselinan45

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar recovery my files activaiton için license Keyi bilen varmı ?

arkadaşlar gerçekten çok teşekkür ettim.. Ben dosyaları buldum ama tek sıkıntım şimdi bilgisayara nasıl yüklücem :)

Hakanın dediği gibi save as yapıyorum ama şifre istiyor..Yani gökhancım paralı senin dediğin gibi.. Neyse arkadaşlar ben bir yerlerden beleş bulmaya çalışayım..

Teşekkür ettim. Kibs

Beyler buldum..:) Sonunda be..

size şifreleri veriyorum

Şifreler sizde kalsın illegal paylaşım yapmak yasaktır. Lütfen kurallarımızı okuyunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi: