Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

web anasayfası!!

firtina_cocuk

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar veb tasarım ısıne yenı basladım kursa falnda gıdıyorumm.bılmedıgım bır sey var sımdıı acıl lazımm..hoca odev verdı arastırın dıyee ben forum sıtesı kurdum yanlız bu forum sıtesı cın anasayfa yapılmasını ıstedı hanı once anasayfa cıkcak sonra foruma gırıs falan olcak.pekı bu dosyayı nereye atacam bennn nasıl olcak bu ıss..

bıde flas dusunuyorum ıntenetten ındırrdım ama sanırım dream vıverde clısmıyorrr.parcalıuorum yınede duzenlemek ıcın secenek olmuyor lınk falan verme gıbı bı sansımda olmadı swf uzantılı oldugu ıcınmı acaba..

cvblarınızı 4 goozle beklıyorum:D

adige_eren

🌱Yeni Üye🌱
onceLikLe arkadasım seni anLadıysam weya yanLıs anLatmadıysan yaptıgın anasayfa htmL oLucak buyuk ıhtımaL foruma gırıs butonu faLan koyucaksın bunu forumu kurdugun yere yaptıgın sayfanın adını index.html oLarak atıcaksın o otomatik cıkıcak.. ama sen fLash ıstıyorsan swf formatındakı fLashLarı duzenLiyemessin.. uzantısının .fLa oLması gerekir. Eger fLa da buLursan macromedia8 tarzı programLarLa bu isi yapabiLirsin;) umarım yeteri kadar yardımcı oLabiLmisimdir. BasarıLar..

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaslar veb tasarım ısıne yenı basladım kursa falnda gıdıyorumm.bılmedıgım bır sey var sımdıı acıl lazımm..hoca odev verdı arastırın dıyee ben forum sıtesı kurdum yanlız bu forum sıtesı cın anasayfa yapılmasını ıstedı hanı once anasayfa cıkcak sonra foruma gırıs falan olcak.pekı bu dosyayı nereye atacam bennn nasıl olcak bu ıss..

bıde flas dusunuyorum ıntenetten ındırrdım ama sanırım dream vıverde clısmıyorrr.parcalıuorum yınede duzenlemek ıcın secenek olmuyor lınk falan verme gıbı bı sansımda olmadı swf uzantılı oldugu ıcınmı acaba..

flash bilgim yok ama basit bir sekilde anlatim elimden geldigince...

bir giriş sayfası yapman gerek...ben photoshopu öneriyorum sana..orda yaptıgın giriş sayfasını bir giriş butonu yapıp (hayal gücüne kalmış) onda https://www.siteninismi.com/forum linkini verip html olarak kaydedip dreamweavera atıp gerekli düzenlemeleri yapıcaksın...en son olarak ise index.html olarak kaydedip ftpden ana dizine atıcaksın bu kadar...kafana takılan bir yer olursa yaz tmm

iyi calışmalar

Askyolu

🌱Yeni Üye🌱

Selam,
arkadaşım anladıgım kadarı ile flash bi intro hazırlamak istiyorsun forum'a giriş için bunu kullanıcaksın. Bir flash buldum internetten indirdim demişsin bunu düzenlemen için vericegim program fla. uzantısına gereksinim duymuyor, yapıcagın şey indirdigin swf. dosyasını verdigim program ile sürekle bırak yöntemi ile düzenlemen. ihtiyacın olan program ( Sothink Swf Quicker ) bununla düzenlicek ve swf'yi html içine cod'e ile yerleştiriceksin. Ftp'ne index.html olarak atıcaksın Sorunun Çözülür. Bu Arada Flash içerisinden forum'a yonlenecegi link'i vermeyi unutma :) Kolay gelsin.