Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web/Grafik Tasarım (İstanbul)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
Merhaba, İstanbul'da ikamet etmekteyim. 3 senedir sektör içerisinde yer almaktayım. Detay A.Ş ve Hayat Kimya A.Ş gibi bir çok büyük ve küçük işletmelere web yayıncılık konusunda hizmet verdim. Kullanabildiğim programlar;

Photoshop CS2
Freehand 11
Illistrator CS2
ImageReady CS2
Dreamweaver
Flash
Fireworks
CuteFtp
Ms Office ürünleri..

Bu programlara hakim durumdayım. Bunların yanı sıra bildiğim kodlama dilleri sırayla;

HTML
CSS
ASP
Actionscript
Php (Çok az)..

Yabancı dil olarak Upper Intermediate seviyesinde İngilizce okuyabilir, yazabilir ve konuşabilirim.. 2 sene yabancı uyruklu kişi ve kurumlara web tasarımı hizmeti verdim ve hala vermekteyim.

(B) sınıfı araç ehliyetim bulunmaktadır.

Tasarıma önem veren, kendini geliştirmiş, sosyal bir ortam yaratmayı başarmış ve insani değerlere önem veren bir firma varsa elimden gelenin fazlasını ortaya koymaya hazırım.

Referanslarım;

Hayat Kimya Holding
Detay Yayıncılık A.Ş
Detaş Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti
Onka Elektrik Ltd. Şti.
Enpay Transformer Components
Balcıoğlu
Oparsan
Seba Kimya
Pastör....vs.

Bir çok önemli firmanın tasarım işlerinden referanslarım bulunmaktadır.

Saygılar

Arif KALEM

Moderatör tarafında düzenlendi:

maximus

🌱Yeni Üye🌱
web

merhaba
yaptiginiz web sitelerinden birkac ornek gosterebilirmisiniz?
selamlar

zirenk

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kattalog.net
referanslarınızn bazılarında virüs var... lütfen kontrol ediniz

Referans sitelerinizi incelerken sitelerin bazılarında Kaspersky antivirüs tarafından Trojan tespit ediliyor.
Bilginiz olsun...
İyi çalışmalar

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

bu makale sana yardımcı olur arkadaşım;

Kod Olarak Kopy Paste Yapmak İsterdim Ama Haliyle Trojan (; Pc ye kopy edemiyorum..

Virüs'ün Mantığı : Web tasarımla uğraşan arkadaşlarımız farkında olmadan bir başka bir siteden virüsü kendi pc'lerine yüklüyorlar (Kayspersky yetersiz kalıyor, AVG kullanıyorum şu anda sıkıntı yok) daha sonra ftp accont ları ile ftp lerine bağlandıkları zaman virüs kullanıcı adı ve şifreyi kendi sunucusuna kaydediyor. Tabi farkına varıp kodu siliyorsunuz.. Virüs sunucu yardımı ile tekrar ftp'ye giriyor kodları ekliyor..

Çözümü : Temiz bir windows kurarak başlıyoruz..
Mümkünse harddisk'in boş olması tarafımca denendi 7 kez kurdum en son AVG'yle hallettim.. Harddisk'im neredeyse boş (;
Daha sonra İnternet Explorer yardımı ile cpanele giriş yapıyoruz.. İlk yapacağımız işlem şifremizi değiştirmek.. Linux sistemlerede şifre tek ama windows yada linux a accont ekleyen arkadaşlar bütün şifreleri değişmeli..
Daha sonra hesabımızdaki index.php index.html index.htm default.asp gibi sunucularda otomatik algılanan sayfaları tek tek kodlardan arındırıyoruz..

Kod genelde "<body " den sonraya kendini ekliyor yada sayfanın en altında iframe olarak oluyor.. Tasarım ve kullanılan sisteme göre değişiyor.. Bazen her ikiside olabiliyor..

Şimdiden temiz siteler dileyerek,
İyi Çalışmalar (;

[[ Alıntıdır. ßy GoKYuZu ]]

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
KTUKEK arkadaşım saol açıklaman için pek bir karamsarmışsın.. Neyse arkadaşlar bazı zeki arkadaşlar varki işleri güçleri başkalarının yaptıklarını yok etmek... Nasıl bir zevkse... virüs olayı hallettim. KTUKEK arkadaşım gönül rahatlığı ile girebilirsin..

fataL

🌱Yeni Üye🌱
pardon, gözüme takıldı, kullanabildiğiniz programlara CuteFTP yazmışsınız, yani bu yazılım mühendisinin, ben format atmayı biliyorum demesine benziyor.

cibelce

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba.
Anadolu yakasındamı yoksa Avrupa yakasındamı ikamet ediyorsunuz...

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
Arkadaşlar, kendime göre bir yer buldum. Çok teşekkür ederim. Ben anadolu yakasında ikamet ediyorum.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
kurallarımızda belirttiğimiz gibi ilanın etkinliği kalmadığını bildirmişsiniz
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...