Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web Photo Gallery (Adobe Bridge)

eminduyum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web Photo Gallery komutunu Adobe Bridge programından kullanarak bir dizi imajdan otomatik olarak bir Web fotoğraf galerisi oluşturabilirsiniz.

denizan

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, konunuzu gördüm ve bana yardımcı olabileceğiniz düşündüm. Digital (flash)fotograf albümü hakkında bilginiz var mıydı acaba? Bir flash albüm yapmak istiyorum, elimde basit bir örneği de var ama hangi programda nasıl yapacağımı bilmiyorum. İndirdiğim programlar exe yada HTML olarak çıktı veriyor ama bunu istediğim yere yerleştiremiyorum. Ben daha basit kullanılabilecek bir şey yapmak istiyorum. Örneğin imageshack'e yükleyip istediğim sayfaya yerleştirebileceğim bir şey. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.

eminduyum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Basit ama etkili (ki içlerinde çok güzel olanlar da var) çalışmaları Photoshop ile işinizi görecek tarzda, bu anlattığım derste de görebileceğiniz gibi yapmak mümkün...

Ahmet Emin Duyum
İzle ve Uygula

denizan

🌱Yeni Üye🌱
Basit ama etkili (ki içlerinde çok güzel olanlar da var) çalışmaları Photoshop ile işinizi görecek tarzda, bu anlattığım derste de görebileceğiniz gibi yapmak mümkün...

Ahmet Emin Duyum
İzle ve Uygula

Teşekkür ederim. Hemen deneyeceğim.:smile:

serhatkaya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhabalar, emeğinize sağlık.
Bende şunu sormak istiyorum izninizle... Dw de bir site hazırlıyorum ve portfolyo adı altında oluşturmuş olduğum link e tıkladığımda, bu şekilde bir web galerinin açılmasını istiyorum. Ben bu şekilde bir web galeri oluşturdum dersinizden yararlanarak, fakat Dw ye bunu nasıl atabilirim.... yardımcı olursanız çok memnun olurum...